Zamknij

Edyta Górniak uwięziona w górskim domku. "Gdyby nie górale, nie miałabym jedzenia"

19.01.2021 11:59
Edyta Górniak
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

Edyta Górniak zaszyła się w domku w górach, gdzie zaskoczyły ją duże opady śniegu. Jak twierdzi, być może będzie zmuszona zostać tam aż do maja. Podobno ilość śniegu utrudnia gwieździe funkcjonowanie. Brakowało jej nawet jedzenia.

Edyta Górniak od pewnego czasu przebywa w górskim domku nieopodal Zakopanego, skąd zdaje regularne relacje w sieci. Zimowe krajobrazy zapierają dech w piersiach, ale okazuje się, że wszechobecny śnieg może dawać się we znaki. Piosenkarka przekonała się, że mieszkanie w górach może być naprawdę uciążliwe.

Niedawno poinformowała fanów, że warunki wokół jej domu są tak trudne, że nie ma jak wyjść.

Zobacz także: Edyta Górniak ostro zaatakowała Darię Ładochę. "Kiedy jest się nikim"

Edyta Górniak przez śnieg nie miała co jeść

Jak diwa poinformowała w sieci, jest chwilowo uwięziona w domu. Nie jest jednak pewna, czy ta chwila nie przeciągnie się aż do wiosny.

"Słuchajcie, nie mogę wyjść z domu chwilowo. Być może nawet do maja. Nie wiem, do kiedy. Dlatego, że mam, kochani, 80 cm śniegu dookoła domu. Nie mam jak wyjść" - ogłosiła.

Okazuje się, że z powodu opadów śniegu nie miała jak zrobić najpotrzebniejszych zakupów i po prostu zabrakło jej nawet jedzenia. Na szczęście z pomocą przyszli lokalni mieszkańcy.

RadioZET.pl/Pomponik/AS