Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Górniak w stroju kąpielowym. Gwiazda zmysłowo odsłoniła dekolt [FOTO]

14.01.2020 20:05

Edyta Górniak odsłoniła dekolt w eleganckim stroju kąpielowym. Diwa wypoczywa obecnie w Tajlandii i rozkoszuje się egzotycznym słońcem. Na plaże wybrała się w luksusowym bikini od Chanel. 

Edyta Górniak fot. Instagram:@edytagorniak

Edyta Górniak ma za sobą wyjątkowo pracowity rok. Regularnie koncertowała i pojawiała się na największych festiwalach w kraju. Wystąpiła również w programie TVN "My Way", w którym pod ostrzałem kamer odbywała kurs prawa jazdy. Diwa poradziła sobie wyśmienicie, ale udział w show poważnie nadszarpnął jej nerwy. Edyta potrzebowała porządnego odpoczynku, dlatego z początkiem roku wybrała się na wakacje do Tajlandii. 

Edyta Górniak w bikini na wakacjach w Tajlandii 

Edyta Górniak od tygodnia wypoczywa na łonie egzotycznej przyrody. Swoimi rajskimi wakacjami artystka chwali się na Instagramie. Zdążyła już zamieścić kilka zdjęć, ale żadne nie zrobiło na fanach takiego wrażenia, jak fotka Edyty Górniak w stroju kąpielowym. 47-letnia diwa opalała się na plaży w luksusowym czarnym kostiumie od Chanel. Stylizację uzupełniła słomkowym kapeluszem z logiem francuskiego domu mody. 

Widok Edyty Górniak zmysłowo odsłaniającej dekolt wywołał mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani byli pod wrażeniem szyku, jaki na wakacjach zadała diwa. Pojawiły się porównania do modelki "Vouge'a". To się nadaje na okładkę - komentowali zdjęcie gwiazdy. Inni zachęcali piosenkarkę, by wstawiła to zdjęcie na okładkę najnowszego albumu. 

To pierwsze "nagie" zdjęcie Edyty Górniak od czasu czarno-białej fotografii, na której pojawiła się topless. Gwiazda rzadko raczy fanów zdjęciami odsłoniętego ciała, a jeśli już to robi, to zawsze stara się zachować klasę i umiar.  

RadioZET.pl/jw

RadioZET.pl/jw

Oceń