Zamknij

Edyta Górniak walczy o "rozwód kościelny" z Dariuszem K. "Zbiera dowody"

16.10.2020 11:25
Edyta Górniak
fot. VIPHOTO/East News

Edyta Górniak już jakiś czas temu stwierdziła, że chciałaby uzyskać unieważnienie ślubu kościelnego, który zawarła z Dariuszem K. Cały czas się do tego przygotowuje i zbiera dowody.

Edyta Górniak była żoną Dariusza K. blisko pięć lat. Kulisy ich rozstania nie są do końca znane, choć ona sama w jednej z niedawnych wypowiedzi, w programie "My Way", przyznała, że w relację weszła trochę "na oślep". Bardzo podobało się jej, że Dariusz K. ma liczną rodzinę, której ona sama nie miała. Kusił ją ten obraz, choć ostatecznie ich związek okazał się pomyłką.

Od pewnego czasu gwiazda nie ukrywa, że przeszła bardzo dużą wewnętrzną przemianę. W jej życiu bardzo ważną rolę odgrywa religia i gwiazda ma poczucie, że jej związek z Dariuszem K. nie jest ostatecznie rozwiązany przed Bogiem. Właśnie z tego powodu rozważała "kościelny rozwód", ale kiedy były mąż opuścił areszt ostatecznie zdecydowała się działać.

Zobacz także: Edyta Górniak szokująco na temat pandemii? "Zdeklaruj się, komu się pokłaniasz"

Edyta Górniak chce unieważnić ślub kościelny z Dariuszem K.

Przez dłuższy czas zwlekała z formalnościami, bo po rozmowach z kilkoma duchownymi nie była pewna czy coś da się zrobić. Jak informuje magazyn "Świat i Ludzie", ostatecznie znajomy duchowny dał Edycie Górniak "zielone światło". Stwierdził, że są przesłanki ku temu, by Kościół mógł pozytywnie rozpatrzyć sprawę. Dał diwie nadzieję, że jest o co walczyć.

Póki co, nie znane są szczegóły. Górniak ma teraz gromadzić materiał dowodowy.

RadioZET.pl/AS