Zamknij

Edyta Górniak wraca do Polski. Wszystko z miłości

Redakcja
10.08.2018 13:29
Edyta Górniak
fot. Instagram

Od wielu miesięcy Edyta Górniak wraz z synem mieszkała w USA. Allan rozpoczął tam naukę, ale przez okres wakacji razem z mamą przebywał w Polsce. Niedługo będzie musiał wracać do Stanów, a gwiazda podjęła właśnie trudną decyzję o powrocie do kraju. Wszystko po to, by być u boku ukochanego.

Edyta Górniak przestała niedawno ukrywać, że znów jest zakochana. Jest związana obecnie z młodszym od niej biznesmenem Mateuszem Zalewskim, jednak mężczyzna mieszka w Polsce. Górniak stanęła przed trudnym wyborem: zostać z synem w USA, czy wrócić do kraju. Zdecydowała się na to drugie.

Edyta Górniak rozdarta: syn wraca do Stanów, ona zostaje w Polsce

Jak informuje „Super Express”, artystka po dwóch latach zamierza porzucić Los Angeles i przenieść się do Łodzi, gdzie mieszka Zalewski.

„W Polsce mam więcej ludzi, którzy są ważni w moim życiu. Od niedawna moje serce jest bardzo, bardzo mocno związane z Łodzią” – SE cytuje piosenkarkę.

Czy ta przeprowadzka dobrze wpłynie na rozwój nowej miłości? Przypomnijmy, że w ostatnich latach gwiazda nie miała zbyt wiele szczęścia w uczuciach. Choć związana była w przeszłości z wieloma mężczyznami, żaden ze związków nie okazał się trwały. Jej poprzednim partnerem był Irlandczyk – William. Zdawało się, że to z nim artystka wreszcie stworzy udany związek. Mimo poważnych planów bardzo szybko i dość niespodziewanie przestali być parą. Górniak pisała wtedy nawet, że nie chce już się więcej zakochiwać.

Na szczęście to się zmieniło, kiedy przypadkiem poznała w Łodzi Mateusza Zalewskiego, menadżera jednego z hoteli i kierowcę rajdowego. Jak widać, jej serce zabiło szybciej i gwiazda nie chce mieszkać z dala od ukochanego.

RadioZET.pl/Super Express/SA