Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Górniak wraca do Polski. Wszystko z miłości

10.08.2018 13:29
xxx zet

Od wielu miesięcy Edyta Górniak wraz z synem mieszkała w USA. Allan rozpoczął tam naukę, ale przez okres wakacji razem z mamą przebywał w Polsce. Niedługo będzie musiał wracać do Stanów, a gwiazda podjęła właśnie trudną decyzję o powrocie do kraju. Wszystko po to, by być u boku ukochanego.

Edyta Górniak fot. Instagram

Edyta Górniak przestała niedawno ukrywać, że znów jest zakochana. Jest związana obecnie z młodszym od niej biznesmenem Mateuszem Zalewskim, jednak mężczyzna mieszka w Polsce. Górniak stanęła przed trudnym wyborem: zostać z synem w USA, czy wrócić do kraju. Zdecydowała się na to drugie.

Edyta Górniak rozdarta: syn wraca do Stanów, ona zostaje w Polsce

Jak informuje „Super Express”, artystka po dwóch latach zamierza porzucić Los Angeles i przenieść się do Łodzi, gdzie mieszka Zalewski.

„W Polsce mam więcej ludzi, którzy są ważni w moim życiu. Od niedawna moje serce jest bardzo, bardzo mocno związane z Łodzią” – SE cytuje piosenkarkę.

Czy ta przeprowadzka dobrze wpłynie na rozwój nowej miłości? Przypomnijmy, że w ostatnich latach gwiazda nie miała zbyt wiele szczęścia w uczuciach. Choć związana była w przeszłości z wieloma mężczyznami, żaden ze związków nie okazał się trwały. Jej poprzednim partnerem był Irlandczyk – William. Zdawało się, że to z nim artystka wreszcie stworzy udany związek. Mimo poważnych planów bardzo szybko i dość niespodziewanie przestali być parą. Górniak pisała wtedy nawet, że nie chce już się więcej zakochiwać.

Na szczęście to się zmieniło, kiedy przypadkiem poznała w Łodzi Mateusza Zalewskiego, menadżera jednego z hoteli i kierowcę rajdowego. Jak widać, jej serce zabiło szybciej i gwiazda nie chce mieszkać z dala od ukochanego.

RadioZET.pl/Super Express/SA

Oceń