Zamknij

Edyta Górniak wróciła do Polski. Zaapelowała do swoich fanów [FOTO]

Maciej Friedrich
19.03.2020 11:35
Edyta Górniak wróciła do Polski. Zaapelowała do swoich fanów [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Edyta Górniak przeżywała dramat, nie mogąc wydostać się z USA z powodu pandemii koronawirusa. Na szczęście artystce udało się w końcu wrócić do Polski i ukochanego syna. Edyta opublikowała wpis, w którym zaapelowała do fanów.

Edyta Górniak tegorocznego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych z pewnością nie będzie miło wspominać. Piosenkarka wybrała się do USA, by wziąć udział w charytatywnej gali organizowanej przez Marcina Gortata. Niestety, z powodu zagrożenia koronawirusem odwołano loty, co niejako uwięziło artystkę za oceanem. Co więcej, Górniak znalazła się w pobliżu miejsca, gdzie huragan uczynił wielkie szkody.

Wokalistka nie ukrywała, że bardzo bała się o swoje bezpieczeństwo. Przyznała także, że bardzo tęskni za ukochanym synem Alanem. Chęć powrotu była tak duża, że Edycie udało się znaleźć rozwiązanie.

Edyta Górniak uspokaja w sprawie koronawirusa. Zamieściła apel: "Wyłącz telewizor"

Edyta Górniak wróciła do Polski. Przez koronawirusa była uwięziona w USA

W czwartek na profilu Edyty Górniak na Instagramie pojawiło się nagranie z samolotu. Artystce w końcu udało się wrócić do Polski dzięki akcji "Lot do domu".

- Dawno nie cieszyłam się tak na powrót do Polski. Chciałam i musiałam być bliżej mojego dziecka i bliżej mojego kraju (...) Nie było to proste, ale się udało. Dziękuję Polskim Liniom Lotniczym LOT i całej załodze za bezpieczny powrót do domu - cieszyła się piosenkarka.

Górniak opublikowała także post, w którym odniosła się do obecnej sytuacji. Zdaniem artystki nastał dobry czas na okazywanie sobie miłości i refleksję nad życiem.

- Cześć Kochani. Wygląda na to, że życie utworzyło miejsca dla najpiękniejszych jego wartości, a próżność znacznie przycichła. Mamy wreszcie czas na okazanie Miłości, dobroci i przyjaźni. Na okazanie człowieczeństwa. Idealny moment na refleksje, modlitwę i na życiowe porządki. Także na sen i lepsze na przyszłość plany. Bo przecież będziemy musieli zmienić nasze podejście do wszystkiego. Nauczymy się tego i poszukamy nowych, lepszych dróg komunikacji, wzajemnego zrozumienia, kształtowania przyszłości i kształtowania relacji. Jestem pewna, że ludzie staną się sobie bliżsi, niż kiedykolwiek - oceniła gwiazda.

Zgadzacie się z Edytą?

Zagłosuj

Zgadasz się z Edytą Górniak?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF