Zamknij

Edyta Górniak wspiera chorą córkę Kasi Kowalskiej. Poradziła jej, jak pokonać koronawirusa

Judyta Wanicka
31.03.2020 10:45
Edyta Górniak
fot. Instagram:@edytagorniak

Edyta Górniak przekazała córce Kasi Kowalskiej słowa otuchy. Diwa zamieściła komentarz, w którym poradziła zakażonej koronawirusem Oli, co powinna zrobić, by pokonać chorobę. 

Edyta Górniak przekazała słowa wsparcia dla córki Kasi Kowalskiej, które przed weekendem walczyła o życie w londyńskim szpitalu. Dramatyczne nagranie wokalistki poruszyło wrażliwą diwę i zainspirowało do zamieszczenia komentarza na profilu Oli. Gwiazda przygotowała dla chorej 23-latki specjalne przesłanie - poradziła jej, aby pokonała chorobę siłą własnej woli. 

Edyta Górniak udzieliła wsparcia Oli Kowalskiej 

Edyta Górnik z doświadczenia wie, że niebagatelną rolę w procesie uzdrawiania organizmu odgrywa psychika. Piosenkarka zaapelowała do Oli, by się nie poddawała i uruchomiła w sobie pokłady pozytywnej energii. Wtedy bowiem, zdaniem Edyty, organizm 23-latki zmobilizuje się do walki z chorobą. Diwa zapewniła Olę, że wspiera ją modlitwą. 

Genialne dla mnie do clipu - napisała Edyta pod zdjęciem korony na profilu Oli. Kotek masz wszystkie możliwości przed sobą. Masz młody silny organizm. Włącz w głowie program samoregeneracji. Obudź go siłą woli. Zaufaj swojej sile. Wspieram dodatkowo modlitwą - przekazała Górniak. 

Na szczęście stan Oli powoli się normuje. W sobotę Kasia Kowalska poinformowała, że z córką jest już lepiej. 

Dziękuję z całego serca za wasze wsparcie. Oli stan jest dziś stabilny – napisała wokalistka na Instagramie.

Zagłosuj

Zostałeś/Zostałaś w domu na czas pandemii?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw