Zamknij

Edyta Górniak wydała oświadczenie w sprawie rozstania

Redakcja
30.11.2018 10:41
Edyta Górniak
fot. Archiwum RadiaZET.pl

Od niedawna krążą pogłoski o tym, że Edyta Górniak znów jest singielką. W mediach huczało, dlatego gwiazda wreszcie postanowiła uciąć wszelkie spekulacje. „Nie jest to dla Nas obojga łatwy czas” – pisze w oświadczeniu.

Już od kilku tygodni nie milkną spekulacje o tym, że Edyta Górniak i Mateusz Zalewski nie są już parą. Pytania pojawiły się, kiedy obydwoje wyczyścili swoje media społecznościowe ze wspólnych zdjęć i przestali się „obserwować”. Kiedy ogłoszono udział Górniak w programie „Agent: Gwiazdy”, sugerowano, że to był jeden z powodów rozstania. Przez dłuższy czas jednak żadna ze stron nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła doniesieniom o zakończeniu związku. Sam Zalewski stwierdził, że „być może w odpowiednim czasie odniosą się do tych rewelacji”. Jak widać, Edyta nie chciała już dłużej milczeć.

Edyta Górniak potwierdza rozstanie

Piosenkarka postanowiła wydać oświadczenie w sprawie rozstania z Zalewskim. Nie pozostawiła żadnych wątpliwości, zaznaczyła jednak, że nadal pozostaje byłemu partnerowi życzliwa.

„Obserwując komentarze i głośne analizy Mediów, zdecydowałam zająć stanowisko w temacie domysłów, dotyczących mojej relacji osobistej. Dlatego wyłącznie, aby nie pozostawiać więcej pola do dowolnej interpretacji i spekulacji potwierdzam, iż związek nasz z Mateuszem Zalewskim zmuszona byłam kilka tygodni temu zakończyć. Nie jest to dla nas obojga łatwy czas, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Mediów, o uszanowanie tego tematu w rozważaniach publicznych” – poinformowała i dodała na koniec:

„Niezależnie, mimo okoliczności naszego rozstania, pozostaję Mateuszowi i najbliższym jemu osobom niezmiennie życzliwa”.

1

Jak widać, to piosenkarka podjęła decyzję o zakończeniu związku – wbrew innym spekulacjom, że Zalewski miał postawić jej ultimatum dotyczące informowania publicznie o ich relacji.

To przykra informacja. Jak widać, Edycie Górniak po raz kolejny nie udało się stworzyć trwałego związku. Miejmy nadzieję, że wkrótce znajdzie prawdziwą miłość.

RadioZET.pl/SA