Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Górniak zakochana! Jej nową miłością jest Amerykanin

29.06.2017 12:11

Piosenkarka Edyta Górniak od rozwodu z Dariuszem Kupą nie miała szczęścia w miłości. Kilkakrotnie próbowała stworzyć z kimś związek, ale bezskutecznie. Teraz znów jest zakochana, a jej nowym mężczyzną jest młodszy o 9 lat Amerykanin.

Edyta Górniak fot. Instagram

Kiedy piosenkarka opublikowała w sieci zdjęcie z tajemniczym mężczyzną od razu pojawiły się pytania o to, kim on jest. Magazyn "Viva", powołując się na nieznane źródło z otoczenia Edyty, zdradził, że jest to Amerykanin. Podobno mężczyzna ma 35 lat, jest zatem 9 lat młodszy niż piosenkarka. Jak widać, ta nieznaczna różnica wieku nie ma dla nich znaczenia, bo świetnie się czują. Na zdjęciach z Instagram Stories Edyta i jej nowy partner są przytuleni, a krótki podpis "Safely" mówi wprost, że diwa wreszcie znalazła osobę, przy której czuje się bezpieczna.

Jak z kolei informuje "Fakt", to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Edyta i jej obecny partner poznali się już jakiś czas temu, kiedy piosenkarka była jeszcze związana z kimś innym. Po rozstaniu wreszcie zwróciła na niego uwagę i dziś jest szaleńczo zakochana.

Trzymamy kciuki za rozwój nowego związku Edyty Górniak i życzymy jej wszystkiego dobrego.

RadioZET.pl/SA

Oceń