Zamknij

Edyta Górniak zareagowała na rozwód Dody. Opublikowała wymowny komentarz

15.06.2021 14:03
Edyta Górniak
fot. Mateusz Jagielski/East News

Doda zdradziła ostatnio, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. Na wiadomość o rozstaniu postanowiła zareagować Edyta Górniak. Choć piosenkarki nie utrzymują najlepszych relacji, koleżanka z show-biznesu postanowiła okazać wsparcie Rabczewskiej.

Edyta Górniak i Doda nie mają najlepszych relacji. Celebrytki przez lata docinały sobie w mediach, używając niekiedy bardzo ostrych słów. Obserwatorzy polskiego show-biznesu dobrze pamiętają wypowiedź Górniak w programie Kuby Wojewódzkiego w 2005 roku, gdy nazwała Dorotę Rabczewską "krową".

- A zauważyłeś, jaka jest tendencja w tej chwili? Że niszczy się osobowości, a do nieosobowości dorabia się ideologię. Patrz! Doda-krowa - zażartowała wtedy Edyta Górniak. Teraz okazuje się, że mimo dawnych kłótni i złośliwości, Edyta Górniak empatycznie zareagowała na wiadomość o rozwodzie Dody z Emilem Stępniem. Celebrytka postanowiła okazać wsparcie koleżance z branży.

Zobacz także:  Edyta Górniak i Rafał Brzozowski są razem? Artystka zabrała głos

Edyta Górniak odniosła się do rozwodu Dody

Edyta Górniak zamieściła wymowny komentarz pod wpisem magazynu "Viva" na Instagramie. W mediach społecznościowych zamieszczono zdjęcie Dody z informacją o rozwodzie.

- Doda oficjalnie potwierdziła, że jej małżeństwo się rozpadło. Wokalistka złożyła pozew o rozwód - czytamy w opisie.

Wokalistka znana z przeboju "To nie ja" postanowiła krótko skomentować smutną wiadomość. Choć zamieściła tylko dwa zdania, internauci mają nadzieję, że może być to pierwszy krok do pojednania celebrytek.

- To przykra wiadomość. Przytulam ją... - napisała Edyta Górniak.