Zamknij

Edyta Górniak zauroczona. Kim jest jej nowy partner?

Redakcja
09.07.2018 15:33
Edyta Górniak zauroczona. Kim jest jej nowy partner?
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Jeszcze niedawno Edyta Górniak zapowiadała, że w jej życiu nie ma miejsca dla mężczyzny. Niedawno jednak poznała kogoś, kto może zmienić to stanowisko. Piosenkarkę podobno zauroczył ze wzajemnością pewien biznesmen z Łodzi.

Kiedy kilka miesięcy temu dziennikarze zapytali Edytę Górniak, czy w jej życiu jest jeszcze miejsce na ukochanego mężczyznę, piosenkarka zaprzeczyła. Skupiała się na wychowaniu 14-letniego syna Allana oraz działalności artystycznej. W związku z planowaną w naszym kraju trasą koncertową Górniak szukała także apartamentu w Warszawie. Jednak życie pisze ciekawe scenariusze i gwiazda najwyraźniej ma jeszcze w sercu miejsce dla nowego partnera. Poznała bowiem kogoś, kto podobno wywarł na niej spore wrażenie.

Górniak i młody biznesmen

Wiosną artystka poznała przez swoich znajomych młodego, przystojnego biznesmena Mateusza. 34-letni mężczyzna jest właścicielem jednego z łódzkich hoteli, prywatnie zaś zapalonym kierowcą rajdowym. Podobno oboje zauroczyli się sobą od pierwszego spotkania. Co bardzo ważne, hotelarz miał również z miejsca zyskać sympatię syna Edyty.

Artystce miała zaimponować zaradność zawodowa Mateusza oraz fakt, że nie patrzył na nią przez pryzmat kariery. Podobno nie interesują go kwestie rozpoznawalności, a Górniak postrzega jako kobietę, a nie gwiazdę estrady. Wszystko wskazuje na to, że piosenkarka będzie musiała zrewidować swoją opinię na temat pozostania singielką. Z tego, co słyszymy, biznesmen uwiódł ją bowiem swoim charakterem i gwiazda aż promienieje ze szczęścia. Kto wie, być może niedługo będziemy mogli zobaczyć Edytę u boku nowego partnera.

To miła odmiana w życiu gwiazdy po niedawnym skandalu z udziałem Donatana. Górniak spoliczkowała go wtedy publicznie i zerwała współpracę z producentem.

RadioZET.pl/MF