Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Górniak zauroczona. Kim jest jej nowy partner?

09.07.2018 15:33

Jeszcze niedawno Edyta Górniak zapowiadała, że w jej życiu nie ma miejsca dla mężczyzny. Niedawno jednak poznała kogoś, kto może zmienić to stanowisko. Piosenkarkę podobno zauroczył ze wzajemnością pewien biznesmen z Łodzi.

Edyta Górniak zauroczona. Kim jest jej nowy partner? fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Kiedy kilka miesięcy temu dziennikarze zapytali Edytę Górniak, czy w jej życiu jest jeszcze miejsce na ukochanego mężczyznę, piosenkarka zaprzeczyła. Skupiała się na wychowaniu 14-letniego syna Allana oraz działalności artystycznej. W związku z planowaną w naszym kraju trasą koncertową Górniak szukała także apartamentu w Warszawie. Jednak życie pisze ciekawe scenariusze i gwiazda najwyraźniej ma jeszcze w sercu miejsce dla nowego partnera. Poznała bowiem kogoś, kto podobno wywarł na niej spore wrażenie.

Górniak i młody biznesmen

Wiosną artystka poznała przez swoich znajomych młodego, przystojnego biznesmena Mateusza. 34-letni mężczyzna jest właścicielem jednego z łódzkich hoteli, prywatnie zaś zapalonym kierowcą rajdowym. Podobno oboje zauroczyli się sobą od pierwszego spotkania. Co bardzo ważne, hotelarz miał również z miejsca zyskać sympatię syna Edyty.

Artystce miała zaimponować zaradność zawodowa Mateusza oraz fakt, że nie patrzył na nią przez pryzmat kariery. Podobno nie interesują go kwestie rozpoznawalności, a Górniak postrzega jako kobietę, a nie gwiazdę estrady. Wszystko wskazuje na to, że piosenkarka będzie musiała zrewidować swoją opinię na temat pozostania singielką. Z tego, co słyszymy, biznesmen uwiódł ją bowiem swoim charakterem i gwiazda aż promienieje ze szczęścia. Kto wie, być może niedługo będziemy mogli zobaczyć Edytę u boku nowego partnera.

To miła odmiana w życiu gwiazdy po niedawnym skandalu z udziałem Donatana. Górniak spoliczkowała go wtedy publicznie i zerwała współpracę z producentem.

RadioZET.pl/MF

Oceń