Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Górniak zemściła się na Januszu Józefowiczu?

17.11.2017 10:40

Kilka dni temu odbył się koncert z okazji 25-lecia teatru Buffo. Wystąpiły m.in. Doda oraz Natasza Urbańska. Zabrakło jednak jednej z największych gwiazd sceny teatru: Edyty Górniak. Jaki był powód jej nieobecności? Pieniądze czy... zemsta?

Edyta Górniak fot. ons.pl

Edyta Górniak świeżo po debiucie w Opolu przyjechała do Warszawy, gdzie chciała robić karierę. Jako 17-letnia początkująca artystka dostała się do obsady musicalu "Metro", który okazał się prawdziwym przełomem dla jej pracy artystycznej. Niestety, po kilku latach Górniak wybrała karierę solową. Podobno jednym z powodów były trudne relacje z Januszem Józefowiczem, który na próbach był nerwowy. Dochodziło do awantur, były krzyki i łzy.

Jak widać, na odejściu z Buffo Górniak wcale nie straciła i pewnie budowała swoją pozycję w show biznesie. W wywiadach przyznawała jednak, że u boku Józefowicza wiele się nauczyła, a umiejętności, które nabyła, wielokrotnie wykorzystywała w swojej karierze. Czyżby jednak stare rany się nie zagoiły na tyle, by gwiazda mogła stanąć powyżej dawnych niesnasek i żali? Na to może wskazywać fakt, że nie zdecydowała się uczestniczyć w niedawnym jubileuszowym koncercie teatru Buffo.

Janusz Józefowicz poczuł się chyba dotknięty tym, że Górniak odrzuciła zaproszenie. Nie chciała przybyć nawet za pieniądze. Jak wyjaśnia Super Express, scenarzysta i choreograf Buffo nie umiał ukryć rozczarowania. Kiedy zapowiadał utwór, który śpiewany dawniej przez Edytę, zażartował, że ta "zgubiła się w opolskich lasach". W jednej ze swoich wypowiedzi dla Nowa TV, Józefowicz komentował nowe "Metro" i możliwy występ Górniak.

- Nie wiem, czy nas będzie stać na Edytę. Na przykład dzisiaj nie wystąpiła u nas... Czy także ze względów finansowych? No, coś jest na rzeczy - powiedział.

Czyżby to była zemsta Edyty po latach? Piosenkarka do tej pory swojej nieobecności nie skomentowała.

RadioZET.pl/SE/SA

Oceń