Zamknij

Edyta Górniak znów singielką? "Boże, nigdy więcej miłości"

Redakcja
02.10.2017 15:24
Edyta Górniak
fot. Instagram

Czyżby Edycie Górniak ktoś znów złamał serce? Kilka miesięcy temu wokalistka coraz częściej wspominała, że znów jest szczęśliwie zakochana. Wygląda jednak na to, że ponownie przeżyła rozczarowanie. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z bardzo wymownym komentarzem.

Amerykański aktor irlandzkiego pochodzenia, William, z którym diwa związana była od pewnego czasu, był o 9 lat młodszy od Edyty, jednak gwiazda nie zważała na wiek: ogłosiła, że jest znów zakochana. W jednym z wywiadów wspomniała nawet, że bierze pod uwagę kolejne zamążpójście. Czyżby jej plany legły w gruzach? O tym świadczyć może dość długi, wymowny komentarz na Instagramie.

Najpierw podziękowała Bogu za swoje dziecko - Alana, który jest dla niej powodem do życia i bycia silną; podziękowała za muzykę, bo daje jej możliwość odczuwania boskiej obecności, oraz podziękowała za to, że ma wokół siebie tak wielu ludzi, z którymi może się dzielić. Na koniec jednak padły poniższe słowa:

"Ale proszę, dobry Boże, nigdy więcej miłości do mężczyzny. Nigdy więcej zaufania. Mam dość". Fani od razu odebrali jej słowa jako informację o rozstaniu i zaczęli pocieszać gwiazdę.

Czy ma to związek z wcześniejszym wpisem Edyty o tym, że to, co mówisz o innych, świadczy o Tobie samym? Co takiego wydarzyło się w życiu prywatnym piosenkarki? Póki co tego nie wiemy, jednak prawdopodobnie wkrótce poznamy kolejne szczegóły.

RadioZET.pl/SA