Zamknij

Edyta Górniak okradziona przez byłego męża. Szczere wyznanie wokalistki

Maciej Friedrich
14.11.2019 14:39
Edyta Górniak okradziona przez byłego męża. Szczere wyznanie wokalistki
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Edyta Górniak w programie „My Way” chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, w tym również o swoich miłosnych perypetiach. W ostatnim odcinku gwiazda zdradziła, że została okradziona przez byłego męża tuż przed ślubem.

Edyta Górniak w nowym reality-show „My Way” stara się zdobyć prawo jazdy, jednak pojawia się coraz więcej głosów, że to nie jazda samochodem jest główną atrakcją programu. Rzecz jasna piosenkarka jest główną gwiazdą formatu, a przed kamerami często nawiązuje do swojego życia prywatnego. Wśród wyznań gwiazdy pojawiła się szokująca opowieść dotycząca byłego męża artystki. Edyta wyznała, że została okradziona.

 Edyta Górniak oblała egzamin teoretyczny na prawo jazdy. Wiadomo, na czym poległa

Edyta Górniak została okradziona przez byłego męża. Korzystała z pomocy wróżki

Edyta Górniak wyznała, że już przed ślubem podejrzewała, że małżeństwo to nie najlepszy pomysł.

Wiedziałam, że to małżeństwo to nie to, dzień przed ślubem niestety – zaczęła poruszona. Nawet poszłam do wróżki, bo myślałam, że to niemożliwe. Nie mówiąc, że mam wątpliwości, poprosiłam ją, żeby zobaczyła, czy jest może jakaś podpowiedź od mojej praprababci, może skontaktuje się ze mną przez karty. A wróżka mi powiedziała, żebym nie brała ślubu. Ani jutro, ani nigdy.

Górniak opowiedziała również o tym, jak została okradziona przez własnego narzeczonego i to tuż przed ślubem.

Tydzień przed ślubem dowiedziałam się, że zostałam okradziona przez byłego męża, ale nie mogłam w to uwierzyć. Dopiero jak zebrałam wszystkie dokumenty i miałam je w ręku dzień przed ślubem, to dopiero zrozumiałam, że to się dzieje naprawdę. Że zostałam wykorzystana finansowo. Straciłam prawa do swojej firmy, zostałam odcięta od swojego konta.

Piosenkarka podkreśliła jednak, że związkowe przejścia nie zmieniły tego, że ma „serce dziecka” i wierzy w ludzkie dobro.

Wierzę, że ludzie z zasady są dobrzy. Czasem się pomylą, mają gorszy dzień, etap. Coś zepsują, ale ważne, żeby naprawili. Mam serce dziecka, choć jestem już kobietą po przejściach – podsumowała wokalistka.

 My Way: Edyta Górniak zdradziła prawdziwy powód, dla którego wyszła za Dariusza K.  

Zagłosuj

Oglądasz "My Way"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF