Zamknij

Edyta Herbuś broni Tomasza Barańskiego po oskarżeniach Halejcio

22.10.2021 07:56
Edyta Herbuś
fot. Tricolors/ East News

Edyta Herbuś stanęła w obronie Tomasza Barańskiego po tym, gdy Klaudia Halejcio w jednym z wywiadów zdradziła, że były ukochany "wypruł jej flaki". Tancerka, przyjaciółka i była partnerka Barańskiego ma na jego temat zupełnie inne zdanie.

Edyta Herbuś i  Tomasz Barański przed laty tworzyli zgraną parę. Choć dawno nie są razem, ich stosunki są przyjacielskie. Herbuś stanęła w obronie byłego partnera i przyjaciela po tym, gdy  Klaudia Halejcio, która spędziła z Barańskim dwa lata, wyznała, że związek z nim był bardzo trudny. Użyła nawet stwierdzenia, że "wypruł jej flaki". W rozmowie z serwisem Pomponik.pl Herbuś obroniła swojego byłego oraz przyjaciela.

Zobacz też:  Edyta Herbuś w skąpym bikini. Fani oczarowani: "Wyglądasz bosko" [FOTO]

Edyta Herbuś broni Tomasza Barańskiego po oskarżeniach Halejcio

"My jesteśmy w show biznesie, tu chodzi o rozrywkę. Razem pół życia przeżyliśmy, mieliśmy wspólną pasję, razem dorastaliśmy. Mieliśmy okazję poznać się jak łyse konie. Nawet moja babcia mówi, że on jest nasz Teraz jestem szczęśliwie zakochana, już cztery lata z Piotrem" - powiedziała celebrytka.

Przypomnijmy, że Halejcio w rozmowie z Żurnalistą powiedziała, że kilka lat temu doświadczyła ciężkiego związku z chorą osobą, której bardzo chciała pomóc. Niestety, wspomniany mężczyzna źle potraktował Klaudię. Jak nietrudno się domyśleć, chodzi o Tomasza Barańskiego, który jakiś czas temu mierzył się z nowotworem nerki.

"Miałam też taki bardzo trudny związek. Byłam z osobą, która była chora i wydawało mi się, że taką mam misję, że mam pomóc. Bardzo dużo mnie to kosztowało. Z czegoś rezygnowałam kosztem siebie, żeby pomóc tej drugiej osobie, a okazało się, w perspektywie czasu, że nie była warta tego wszystkiego i bardzo mnie oszukała. Miałam parę zawodów w swoim życiu, z których ciężko mi się było podnieść" - wspominała Klaudia.