Zamknij

Edyta Herbuś w skąpym bikini. Fani zachwyceni: "Bananowa pani" [FOTO]

04.09.2020 19:59
Edyta Herbuś
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Edyta Herbuś nie wstydzi się swojego ciała, po raz kolejny pokazała się fanom w odważnej stylizacji. Możemy podziwiać ją w "bananowej spódniczce" i bikini. Fani nie kryli zachwytu nad urodą i figurą aktorki i tancerki.

Edyta Herbuś to popularna aktorka i tancerka, która na swoim koncie ma wiele tytułów zdobytych na tanecznych turniejach. Jest trzykrotną Mistrzynią Polski oraz dwukrotną zdobywczynią Pucharu Polski Formacji Tanecznych. Medialną popularność przyniósł jej udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie zachwyciła talentem i urodą. Była trenerką i partnerką Jakuba Wesołowskiego i Marcina Mroczka, w parze z tym drugim Konkursie Tańca Eurowizji w 2008 roku. Razem z tancerzem Tomaszem Barańskim otworzyła szkołę tańca.

Poza tańcem Edyta odnalazła się także w aktorstwie. Mogliśmy ją oglądać między innymi w serialach "Na Wspólnej", "Tylko miłość" i "Klanie", od 2017 roku jest jedną z gwiazd "Pierwszej miłości". W telewizji pojawiała się także w roli jurorki programów "World of Dance Polska" oraz "Królowie Densfloru". Cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 200 tysięcy użytkowników. Wśród zdjęć publikowanych przez Herbuś, często pojawiają się dosyć odważne ujęcia, na których możemy podziwiać jej urodę oraz wysportowane ciało. Aktorka postanowiła podzielić się kolejną porcją fotek, które wzbudziły zachwyt internautów.

 Edyta Herbuś nago. Gwiazda pokazała odważne zdjęcie na Instagramie

Edyta Herbuś na zdjęciu w bikini. Gwiazda "Pierwszej miłości" odsłoniła ciało

Na profilu Edyty Herbuś na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia, na których aktorka chwali się przygotowaniami do nowej roli. Uwagę zwraca charakterystyczny strój, spódniczka ozdobiona bananami i skąpe żółte bikini podkreślają wysportowane ciało gwiazdy.

- Bo scena rządzi się swoimi prawami. Na zdjęciach moja bananowa Josephine Baker z projektu „Bolero” (...) A jutro pierwsze spotkanie „Najsłodszego owocu” z publicznością. Pracujemy dalej, by spektakl smakował Wam jak najlepiej. Będzie cud malina! - informuje aktorka.

Internauci nie kryli zachwytu nad wyglądem Edyty, pod postem pojawiły się liczne komentarze z komplementami. Nie zabrakło nawiązań do "bananowego" wizerunku Herbuś.

- Prawdziwa Chiquita. Hhhmmm.

- Tylko uwaga na te banany! Piękna jak zwykle!

- Bananowa dziewczyna - czytamy.

A jak wam podoba się "bananowa" Edyta Herbuś?