Zamknij

Edyta Herbuś nago i bez makijażu. Pokazała odważne zdjęcie: "Stawiam na naturę"

25.06.2020 17:48
Edyta Herbuś
fot. Instagram/@edytaherbus

Edyta Herbuś pochwaliła się nowym, odważnym zdjęciem na swoim Instagramie. Gwiazda pokazała się bez makijażu i bez ubrań, zasłaniając ciało małym psem. Nie wszystkim spodobała się nietypowa fotografia.

Edyta Herbuś jest polską tancerką i aktorką, która od lat pojawia się w wielu kultowych polskich serialach, takich jak "Klan" czy "Pierwsza miłość". Gwiazda jest także aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe zdjęcia i dzieli kulisami swojego życia. Tym razem postanowiła pochwalić się bardzo odważną fotografią. Zapozowała do zdjęcia całkiem nago.

- Stawiam na NATURĘ #prawdabezfiltrajestciekawsza #naturystka - dodała w opisie pod zdjęciem, zwracając uwagę również na brak makijażu.

Zobacz także: Edyta Herbuś opowiedziała o relacji z byłym partnerem: "Dzięki Tomkowi odkryłam kobiecość"

Edyta Herbuś nago. Zasłoniła się psem

Edyta Herbuś postanowiła pokazać, jak wygląda naprawdę - bez makijażu, bez filtrów i z nieułożoną fryzurą. Nie wszystkim jednak spodobało się zdjęcie aktorki w takiej odsłonie. Pod wpisem pojawiło się kilka krytycznych komentarzy od niezadowolonych obserwatorów.

- Beznadzieja.

- I czar prysł.

- Żadna rewelacja.

Zobacz też: Małgorzata Trzaskowska, kim jest żona Rafała Trzaskowskiego?

Zdecydowana większość komentarzy jest jednak pozytywna. Fani komplementują gwiazdę i cieszą się, że pokazała prawdziwą siebie. Tym samym odbiegła od szkodliwego schematu idealnych kobiet na Instagramie. Ostatnio podobne naturalne zdjęcia pokazała m.in. Joanna Koroniewska.

- Przykład pięknej kobiety! Na zewnątrz i w środku!

- Pani Edyto, wygląda Pani tak samo, jak w make-upie, czyli super. Dobrze, że nie szprycuje się Pani tymi chemikaliami i zabiegami, co to buzia nie do poznania...

- Piękna i taka naturalna - czytamy w komentarzach.