Zamknij

Edyta Herbuś nago. Gwiazda pokazała odważne zdjęcie na Instagramie

Sylwia Wamej
06.04.2020 10:24
Edyta Herbuś
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Edyta Herbuś pochwaliła się odważnym kadrem na Instagramie. Rozebrana tancerka skorzystała z weekendowych promieni słonecznych i pokazała, jak grzeje się w ich promieniach na balkonie. Co na to fani?

Edyta Herbuś nago na Instagramie. Gwiazda pokazała odważne zdjęcie

Edyta Herbuś w okresie pandemii koronawirusa została w domu. Gwiazda czyta, ćwiczy jogę i łapie promienie słoneczne, których w miniony weekend nie brakowało. Edyta Herbuś pochwaliła się niespodzianką od ukochanego - Piotra Bukowieckiego, który przystroił balkon kolorowymi kwiatami. "Kiedy ukochany funduje Ci egzotyczny poranek na Wilanowie" - napisała Edyta, prezentując odważny kadr, na którym jest naga.

Fanom niedopowiedziane zdjęcie Edyty Herbuś bardzo się spodobało i zasypali gwiazdę komplementami. "Ukryte jest bardziej sexy...bo pracuje wyobraźnia, a mężczyźnie szczególnie", "prześlicznie pani wygląda", "tyle piękna w tobie" - zachwycali się internauci.

Z kolei na kolejnej fotografii Edyta Herbuś zapozowała w bikini, ćwicząc jogę.

"Dzień dobry, W mojej rajskiej krainie, joga w pełnym rozkwicie :) Ciało, dusza, umysł, radość ... HARMONIA.

Moje psiaki uwielbiają, kiedy jestem z nimi, kiedy tak naprawdę JESTEM" - napisała Edyta Herbuś.

Piotr Bukowiecki: Kim jest partner Edyty Herbuś?

Edyta Herbuś ma teraz również sporo czasu na spędzanie go ze swoim partnerem - Piotrem Bukowieckim. Para zaczęła się ze sobą spotykać pod koniec 2017 roku. Bukowiecki związany był wcześniej z Dorotą Gardias, z którą ma córeczkę - Hanię. Piotr Bukowiecki jest producentem telewizyjnym, od lat związanym z show-biznesem.

Zagłosuj

Wychodzisz na spacery w okresie kwarantanny?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW