Zamknij

Edyta Herbuś omal nie zginęła. Doszło do groźnego zdarzenia

Redakcja
19.11.2018 11:04
Edyta Herbuś
fot. Instagram

Edyta Herbuś podzieliła się z internautami opowieścią o niespodziewanej i groźnej sytuacji, jaka spotkała ją niedawno podczas podróży autem. „Ledwo uszłam z życiem” – powiedziała.

Życie gwiazdy często wiąże się z koniecznością podróżowania, dlatego Edyta Herbuś sporo czasu spędza w drodze. Ostatnio przydarzyła się jej przykra i groźna sytuacja, która na szczęście zakończyła się dobrze. Jak poinformowała fanów, kiedy jechała trasą szybkiego ruchu, pękła jedna z przednich opon w jej aucie. Jak wiadomo, takie sytuacje na drodze, kiedy jeszcze jedzie się z dużą prędkością, mogą zakończyć się groźnym wypadkiem. Gwiazda była przerażona, ale zachowała się odpowiednio do sytuacji i wszystko skończyło się tylko zmianą opony.

Edyta Herbuś ledwo uszła z życiem

„Wczoraj, kiedy jechałam drogą szybkiego ruchu, pękła mi prawa przednia opona w aucie. Ledwo uszłam z życiem! Powiem szczerze, że byłam mocno przerażona, ale na szczęście mój kielecki charakter powoduje, że jak jest taka sytuacja akcji, to mam zimną krew. Udało mi się wyprowadzić auto” – poinformowała Herbuś. Przy okazji podziękowała osobom, które pomogły jej po tym niespodziewanym zdarzeniu.

„Miałam wielkie szczęście, bo spotkałam dwóch panów, którzy od razu pomogli mi wymienić koło. Dzięki temu udało mi się na zapasowym kole wrócić do domu”.

RadioZET.pl/SA