Zamknij

Edyta Herbuś płacze na Instagramie. Gwiazda zamartwia się o swoją babcię

01.09.2021 14:45
Edyta Herbuś
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Edyta Herbuś nigdy nie ukrywała, że jest bardzo zżyta ze swoją babcią. Tym bardziej gwiazda zmartwiła się, gdy dowiedziała się, że ukochana babcia trafiła do szpitala. Na Instagramie Herbuś pojawiło się nagranie, na którym zapłakana zamartwia się o zdrowie babci.

Edyta Herbuś często na swoim Instagramie pokazuje rodzinę. Gwiazda jest bardzo zżyta ze swoimi dziadkami. Niestety, ostatnio babcia celebrytki trafiła do szpitala. Na Instagramie Herbuś pojawiło się niepokojące nagranie, na którym rozpłakała się.

Zobacz też:  Edyta Herbuś pokazała zdjęcie topless. Fani: "Szok, tak się obnażać" [FOTO]

 Edyta Herbuś płacze na Instagramie. Gwiazda zamartwia się o swoją babcię

Okazało się, że babcię Edyty zabrała karetka. "Nie umiem być już dzielna" - wyznała Herbuś. Niepokojących nagrań na Instagramie Herbuś pojawiło się więcej. Celebrytka nie ukrywała łez.

"Babunia w szpitalu... Nie wiem, co to dalej będzie... Trzymajcie kciuki za zdrówko babuni proszę..." - podkreśliła Edyta. Herbuś zdradziła swoim fanom, co dokładnie się stało. Jak się okazuje, lekarze zdiagnozowali jej wodę w płucach.

"Kochani moi, to jest po prostu nie do wiary! I dzwonię do tej Tolki, już nie wiem, jak człowiek ma sobie z tym radzić, jak jest taki bezradny i do jednego szpitala zabrało ją pogotowie, okazało się, że ma w płucach jakąś wodę i muszą ją zabrać do kolejnego, jeździ w tej karetce od szpitala do szpitala i się wariatka tak chichra jak do niej dzwonię i się martwię, a ona się śmieje" - powiedziała Herbuś. Celebrytka dodała też, że w takich momentach często dopada ją bezsilność.

"To jest niesamowite, jest taką inspiracją dla mnie, ja w takich momentach wpadam panikę, nie wiem, jak to się robi, żeby być dzielnym, a ona się chichra, taka jest na ta Tola nasza" -powiedziała.

Pod najnowszym postem, na którym Edyta pozuje zapłakana, pojawiło się mnóstwo wsparcia ze strony zmartwionych całą sytuacją fanów.