Zamknij

Edyta Herbuś pokazała zdjęcie z tatą. Są identyczni? "Wykapany ojciec" [FOTO]

23.06.2021 16:28
Edyta Herbuś
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Z okazji Dnia Ojca Edyta Herbuś opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z ukochanym tatą. Internautom nie umknęło niezwykłe podobieństwo tancerki i aktorki do ojca. Pojawił się nawet żart dotyczący nosa gwiazdy, na który ten odpowiedziała z poczuciem humoru. 

Edyta Herbuś to jedna z najpopularniejszych polskich tancerek, która doskonale widziała, jak wykorzystać popularność i liczne talenty. Trzykrotna mistrzyni Polski formacji tanecznych zyskała rozpoznawalność jako trenerka w "Tańcu z gwiazdami", gdzie partnerowała Jakubowi Wesołowskiemu i Marcinowi Mroczkowi, w parze z tym drugim zwyciężyła w finale w 2008 roku. Trzy lata wcześniej razem z Tomaszem Barańskim otworzyła szkołę tańca. Jednak doskonale radziła sobie nie tylko na parkiecie, poświęciła się także aktorstwu. Mogliśmy oglądać się między innymi w "Na Wspólnej", "Samym życiu" i "Klanie", od 2017 roku wciela się w postać Sylwii w "Pierwszej miłości".

Herbuś stara się być w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. To tam pokazuje swoim wielbicielom, jak układa się jej życie prywatne i zawodowe, a czasem pokazuje odważne, zmysłowe zdjęcia, na których mocno odkrywa wysportowane ciało. Jak się okazuje, gwiazda nie zapomniała o Dniu Ojca i 23 czerwca opublikowała w sieci nie tylko życzenia dla ukochanego taty, ale także ich wspólne zdjęcie. Fani nie kryli zachwytu nad rodzinną fotografią i podkreślali, że aktorka jest bardzo podobna do ojca.

ZOBACZ TAKŻE:  Edyta Herbuś pokazała odważne zdjęcie. Nie zauważyła, że kostium prześwituje?

Edyta Herbuś pokazała tatę na Instagramie. Są podobni jak dwie krople wody?

Na profilu Edyty Herbuś na Instagramie pojawiło się zdjęcie z okazji Dnia Ojca. Aktorka opublikowała urocze zdjęcie, na którym obejmuje ojca i złożyła mu życzenia, podkreślając, jak wielki wpływ miał na jej życie.

- Kochany tatuśku, obyś zawsze był blisko. A w sercu niech wciąż gra nam ta sama melodia, jak wtedy w dzieciństwie, kiedy do twojego akompaniamentu ćwiczyłam radośnie swoje pierwsze kroki taneczne. Twój zachwyt mnie uskrzydlał. Bardzo Cię kocham. Wiem, że przeglądasz moje instagramowe konto i terazteraz kiedy to czytasz, zawstydzasz się lekko jak zawsze i wołasz swoją Ewcię ukochaną, by się z nią podzielić radością. Bądź szczęśliwy tatuśku! Zawsze. Wszystkiego najlepszego z okazji twojego święta - czytamy.

Bystrym oczom internautów nie umknęło podobieństwo Edyty do taty.

- Ale podobni. No, ja też jestem kopią taty.

- Widać, wykapany ojciec, nie da się ukryć.

Pojawił się nawet żart dotyczący wyglądu taty i córki, na który Herbuś odpowiedziała, pokazując, że nie brakuje jej poczucia humoru.

- No tak, widać kto zepsuł piękne dziecko, nos po tacie, ale kocham i tak Edzie - napisał jeden z internautów.

- Taaaak, tak samo koślawy zamaszyście - odparła Edyta.

Wy także dostrzegacie podobieństwo Herbuś do ukochanego taty?