Zamknij

Edyta Herbuś topless na Instagramie. "Zarzekałam się, że nie będę fotografować balonów. Ups!"

Judyta Wanicka
07.01.2020 15:51
Edyta Herbuś
fot. Instagram:@edytaherbus

Edyta Herbuś pokazała nagi biust na Instagramie. Tancerka rozebrała się z okazji 200 tys. followersów. Naga Edyta Herbuś ściągnęła na siebie uwagę całego internetu. Ale nie wszystkim fanom spodobało się epatowanie golizną.

Edyta Herbuś nago na Instagramie. Tancerka i aktorka w jednym rozebrała się, by uczcić 200 tys. obserwatorów na Instagramie. Wynik jest imponujący, lecz fani i zaprzyjaźnione gwiazdy wolały gratulować Edycie przede wszystkim odwagi. Herbuś pierwszy raz zdecydowała się opublikować takie zdjęcie na swoim profilu.

Edyta Herbuś nago na Instagramie

Edyta Herbuś do tej pory zachowywała się w mediach społecznościowych dość powściągliwie. Wprawdzie zamieszczała zdjęcia w bieliźnie i w zmysłowych pozach, to jednak daleko było im do tego, co pokazała 4 stycznia. Tego dnia tancerka świętował 200 tys. followersów. Sukces postanowiła uczcić w wyjątkowy sposób. Ku uciesze wielu fanów, Edyta Herbuś ściągnęła stanik i sfotografowała się topless. Biust zasłoniła rękami, ale i tak internauci mieli co podziwiać.

Haha, zarzekałam się, że nie będę fotografować balonów z okazji 200 tys. followersów... Ups! Chyba mi nie wyszło... Dziękuję, że ze mną jesteście! - napisała. Od dziś wprowadzamy tu zdecydowanie więcej szaleństwa! - zadeklarowała z drapieżnym grymasem na twarzy.

Po takiej zapowiedzi można się spodziewać, że w 2020 roku na profilu Edyty Herbuś pojawi się więcej roznegliżowanych zdjęć. Tymczasem nie wszystkim fanom tancerki podoba się epatowanie nagością w celu podbicia zasięgów.

Za 300 tys. pokażesz tyłek?

Czy nie warto zostawić trochę swojej prywatności dla siebie i bliskich?

A było tak miło, kulturalnie i bez tej całej golizny, która jest już wszędzie...

Trochę świat schodzi na psy gdy Pani Edyta Herbuś jako kobieta, która ceni się - przynajmniej powinno za to, co sobą reprezentuje - idzie w takim kierunku w mediach. Wiem, dzisiaj liczy się, aby zrobić szum, nieważne jak. Proszę uwierzyć, większą różnicę w zrobi Pani klasą i wartościami dojrzałej kobiety niż półnagimi fotkami - czytamy w komentarzach. 

Edyta Herbuś obiecuje, że mimo poluźnienia atmosfery na swoim profilu, zamierza serwować wszystko z należytą kulturą i smakiem. 

Dla mnie media społecznościowe służą wyrażaniu siebie. W różnej formie. Im bardziej kreatywnie, tym ciekawiej. Nie jest to możliwe, jeśli intencją staje się przypodobanie innym. Nie ma jednej racji. Każdy ma prawo do własnego zdania. Istotą jest dialog. A w przestrzeni artystycznej odważne wyrażanie władnej ekspresji. Ja dziś wybieram taką formę. I czuję się dobrze z tym dystansem, podobnie jak mój ukochany, który zrobił to zdjęcie - odpowiedziała jednemu z fanów Edyta Herbuś. 

Zagłosuj

Co myślisz o publikowaniu roznegliżowanych zdjęć przez celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw