Zamknij

Edyta Herbuś w stroju kąpielowym. Pokazała ponętne zdjęcia z jacuzzi

19.08.2020 15:52
Edyta Herbuś
fot. Instagram/@edytaherbus

Edyta Herbuś, podobnie jak wiele gwiazd, zdecydowała się w tym roku na wakacje w Polsce. Tancerka pokazała, jak odpoczywa w jacuzzi w pensjonacie nad Jeziorem Bystrzyckim.

Edyta Herbuś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich tancerek. Sukcesy na parkiecie przełożyły się także na jej karierę w show-biznesie. Wygrała w Konkursie Tańca Eurowizji (w parze z Marcinem Mroczkiem), grała w polskich serialach, (m.in. "Klanie" oraz "Pierwsza miłość") oraz była prowadzącą kilku programów telewizyjnych. Popularność przyniósł jej także udział w "Tańcu z gwiazdami".

Celebrytka cieszy się także dużym gronem fanów na Instagramie. Profil Edyty Herbuś w mediach społecznościowych obserwuje ponad 200 tys. osób. Gwiazda regularnie dzieli się w internecie swoimi zdjęciami - w ostatnich dniach są to przede wszystkim pamiątkowe fotografie z wakacji. Ostatnio tancerka zachwyciła internautów odważnym zdjęciem. Zapozowała w stroju kąpielowym na tle pięknego widoku jeziora.

Zobacz także: Edyta Herbuś żali się na fanów: "Dostaję bardzo dużo zdjęć penisów"

Edyta Herbuś odważnie pozuje w jacuzzi

Na profilu Edyty Herbuś pojawiło się ponętne zdjęcie w jacuzzi. Gwiazda odpoczywa w Pensjonacie Fregata w Zagórzu Śląskim. Tancerka pozuje w czarnym kostiumie, który podkreśla jej zgrabną, kobiecą figurę.

- Tak sobie stoję i myślę... skoczyć na główkę, czy na szczupaka? - zażartowała w opisie pod zdjęciem.

Internauci są zachwyceni pięknym widokiem. W komentarzach nie szczędzą komplementów w stronę gwiazdy.

- Ale masz ekstra figurkę.

- Obłędne zdjęcie!

- Piękne widoki. Piękna Pani Edyta, pozdrawiam.

Zgadzacie się?