Zamknij

Edyta Herbuś wyszła za mąż!

Redakcja
20.09.2018 13:06
Edyta Herbuś
fot. Mateusz Jagielski/East News

Życie uczuciowe Edyty Herbuś przez wiele lat nie układało się tak, jakby gwiazda sobie tego życzyła. Przez lata związku z Mariuszem Trelińskim zaliczała miłosne wzloty i upadki. Wygląda na to, że wreszcie wszystko dobrze się układa.

Pogłoski o tym, że Edyta Herbuś spotyka się z Piotrem Bukowieckim, który wcześniej związany był z Dorotą Gardias, pojawiały się już od dawna. W pewnym momencie Herbuś postanowiła uciąć plotki i przyznała, że rzeczywiście ona i Bukowiecki są parą. Stwierdziła wtedy, że w ogóle nie spodziewali się tego, że między nimi może tak zaiskrzyć. "Życie jest pełne niespodzianek. Dla nas to też było zaskoczenie" - skwitowała w rozmowie z "Party".

Edyta Herbuś wyszła za mąż

Teraz wszystko wskazuje na to, że tancerka i jej partner pobrali się. Para pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Gdyni, a na palcu Edyty i jej ukochanego pojawiły się obrączki.

EN_01339792_0093

Przypomnijmy, że Edyta Herbuś i Mariusz Treliński rozstali się już blisko dwa lata temu. Mimo rozstań i powrotów ostatecznie po 6 latach postanowili o definitywnym zakończeniu związku. Teraz, jak widać, aktorka i tancerka ułożyła sobie życie. Życzymy jej zatem wszystkiego dobrego!

RadioZET.pl/SA