Zamknij

Edyta Herbuś żali się na fanów: "Dostaję bardzo dużo zdjęć penisów"

Sylwia Wamej
27.04.2020 10:28
Edyta Herbuś
fot. Instagram.com/ Edyta Herbuś

Edyta Herbuś jest piękną kobietą, a swoje wdzięki lubi pokazywać na Instagramie. Fani, szczególnie ci płci męskiej, chętnie komplementują urodę gwiazdy. Są jednak tacy, którzy wyrażają to zbyt dosadnie. "Dostaję dużo zdjęć penisów" - żali się Herbuś w rozmowie z Piotrem Gąsowskim.

Edyta Herbuś pożaliła się na fanów. Dostaje od nich zdjęcia penisów

Edyta Herbuś jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Tancerka i aktorka chętnie publikuje też swoje fotografie, które budzą zachwyt wśród męskiej części jej fanów. Ostatnio gwiazda podzieliła się z Piotrem Gąsowskim pewnym wyznaniem. Jak się okazuje, dowody sympatii mężczyzn do Edyty są wyrażane w osobliwy sposób.

"Ostatnio dostaję bardzo dużo zdjęć penisów. Od różnych facetów. Nie wiem, co z tym robić. Chyba otworzę jakąś galerię" - powiedziała gwiazda w rozmowie z Piotrem Gąsowskim. Gwiazdor szybko odpowiedział: "Może wysyłaj je do mnie".

Live z Piotrem Gąsowskim odbył się z okazji 15-lecia "Tańca z gwiazdami". Edyta Herbuś dała się poznać polskim widzom, występując właśnie w "Tańcu z gwiazdami". Partnerowała m.in. Marcinowi Mroczkowi oraz Kubie Wesołowskiemu.

Edyta Herbuś prywatnie. Z kim spotyka się gwiazda?

Prywatnie, serce gwiazdy jest zajęte. Od dłuższego czasu piękna tancerka spotyka się z Piotrem Bukowieckiem. Wcześniej związana była z reżyserem - Mariuszem Trelińskim.

Zagłosuj

Jesteś aktywny/ a na Instagramie?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW