Zamknij

Edyta Pazura: co poprawiła w wyglądzie twarzy? Lekarz medycyny estetycznej ujawnia

Redakcja
06.11.2018 18:27
Edyta Pazura
fot. Instagram

Edyta Pazura to jedna z celebrytek, której wygląd od chwili debiutu w show biznesie uległ widocznym zmianom. Lekarz medycyny estetycznej ujawnia, jakim zabiegom się poddała.

Jak zmieniała się twarz Edyty Pazury? Jakim zabiegom poddała się żona Cezarego Pazury? Patrząc na stare i aktualne zdjęcia celebrytki nie sposób nie zauważyć, że jej twarz wygląda inaczej. Kilka lat temu, kiedy po raz pierwszy głośno komentowano zmiany w jej wyglądzie, stwierdziła, że po prostu schudła 12 kilogramów i wyśmiała "zarzuty", dotyczące jej wyglądu.

Tym zabiegom poddała się Edyta Pazura

Teraz na profilu "Lekarki w wielkim mieście", prowadzonym przez lekarza medycyny estetycznej Annę Adamczyk, pojawił się post, dotyczący właśnie Edyty Pazury. W ramach cyklu "Metamorfozy zmiany i lubianych" Adamczyk opisuje zabiegi, którym - jej zdaniem - poddali się celebryci. Jak zauważa specjalistka, było tego całkiem sporo - od poprawy uzębienia i ust, przez pozbycie się zmarszczek za pomocą botoksu i kwasu hialurunowego, po wypełnienie bruzd nosowo-wargowych.

"Zacznę od poprawy uzębienia oraz ust. Na tym przykładzie widzicie jak wada zgryzu i wygląd naszych zębów wpływa na nasz cały wizerunek. Edit Najpierw Aparat ortodontyczny. Pani Edyta później poddała się leczeniu za pomocą licówek bądź koron /(dopóki nie zajrzę do środka jamy ustnej nie jestem w stanie powiedzieć co dokładnie było zrobione) Następnie przyszedł czas na wymodelowanie ust. Diametralna zmiana uśmiechu" - wylicza lekarka.

"Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych - co widać przy uśmiechu. BTX - jeśli chcemy pozbyć się zmarszczek w okolicy kurzych łapek, czoła oraz lwiej zmarszczki to zawsze zaczynamy od botoxu - nigdy od kwasu hialuronowego. Dolina łez - mamy wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego oraz agarozy jak również przeszczep własnej tkanki tłuszczowej" - podsumowuje Adamczyk.

Co ciekawe, w jednym z komentarzy internautka oznaczyła już Edytę Pazurę i poprosiła ją o ustosunkowanie się do tej opinii. Ciekawe, czy skomentuje post "Lekarki w wielkim mieście".

RadioZET.pl/SA