Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Pazura: co poprawiła w wyglądzie twarzy? Lekarz medycyny estetycznej ujawnia

06.11.2018 18:27

Edyta Pazura to jedna z celebrytek, której wygląd od chwili debiutu w show biznesie uległ widocznym zmianom. Lekarz medycyny estetycznej ujawnia, jakim zabiegom się poddała.

Edyta Pazura fot. Instagram

Jak zmieniała się twarz Edyty Pazury? Jakim zabiegom poddała się żona Cezarego Pazury? Patrząc na stare i aktualne zdjęcia celebrytki nie sposób nie zauważyć, że jej twarz wygląda inaczej. Kilka lat temu, kiedy po raz pierwszy głośno komentowano zmiany w jej wyglądzie, stwierdziła, że po prostu schudła 12 kilogramów i wyśmiała "zarzuty", dotyczące jej wyglądu.

Tym zabiegom poddała się Edyta Pazura

Teraz na profilu "Lekarki w wielkim mieście", prowadzonym przez lekarza medycyny estetycznej Annę Adamczyk, pojawił się post, dotyczący właśnie Edyty Pazury. W ramach cyklu "Metamorfozy zmiany i lubianych" Adamczyk opisuje zabiegi, którym - jej zdaniem - poddali się celebryci. Jak zauważa specjalistka, było tego całkiem sporo - od poprawy uzębienia i ust, przez pozbycie się zmarszczek za pomocą botoksu i kwasu hialurunowego, po wypełnienie bruzd nosowo-wargowych.

"Zacznę od poprawy uzębienia oraz ust. Na tym przykładzie widzicie jak wada zgryzu i wygląd naszych zębów wpływa na nasz cały wizerunek. Edit Najpierw Aparat ortodontyczny. Pani Edyta później poddała się leczeniu za pomocą licówek bądź koron /(dopóki nie zajrzę do środka jamy ustnej nie jestem w stanie powiedzieć co dokładnie było zrobione) Następnie przyszedł czas na wymodelowanie ust. Diametralna zmiana uśmiechu" - wylicza lekarka.

"Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych - co widać przy uśmiechu. BTX - jeśli chcemy pozbyć się zmarszczek w okolicy kurzych łapek, czoła oraz lwiej zmarszczki to zawsze zaczynamy od botoxu - nigdy od kwasu hialuronowego. Dolina łez - mamy wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego oraz agarozy jak również przeszczep własnej tkanki tłuszczowej" - podsumowuje Adamczyk.

Co ciekawe, w jednym z komentarzy internautka oznaczyła już Edytę Pazurę i poprosiła ją o ustosunkowanie się do tej opinii. Ciekawe, czy skomentuje post "Lekarki w wielkim mieście".

RadioZET.pl/SA

Oceń