Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Pazura dzień po porodzie wróciła do pracy!

04.06.2018 10:20

Edyta Pazura dopiero co urodziła trzecie dziecko, ale okazuje się, że nie ma zamiaru rezygnować z pracy. Dzień po porodzie wróciła do pracy na blogu i vlogu.

Edyta Pazura fot. Instagram

Trzecie dziecko Edyty i Cezarego Pazurów przyszło na świat w piątek, 1 czerwca 2018. Szczęśliwą nowiną pochwalił się w sieci tata zadowolony z tego, że córka Rita jest już z nimi. – Jest! Dziecko w Dzień Dziecka! Córeczka Rita przywitała szczęśliwego tatusia. Dziękuję Edytko! Jesteś dzielna! Najlepsza Matka Na Świecie – napisał.

Edyta Pazura tuż po porodzie wróciła do pracy

Okazuje się, że Edyta Pazura nawet tuż po porodzie nie ma zamiaru rezygnować ze swoich wcześniejszych obowiązków. Z wielkim zapałem podeszła do swojej pracy. 2 czerwca na jej kanale na YouTube pojawiło się wideo z poradami dla kobiet w ciąży przygotowane jeszcze przed porodem, jednak – jak Edyta napisała na Facebooku – nie przerwała pracy na blogu i vlogu. Poinformowała, że cały czas jest aktywna w sieci, podziękowała za gratulacje i zaufanie do jej bloga oraz pochwaliła ciekawy sposób radzenia sobie z różnymi dolegliwościami bólowymi w ciąży.

– Moi Kochani! Moje Dzieci, których jest już tutaj prawie 50 000. Bardzo dziękuje za wszystkie piękne słowa i gratulacje :) Rita jest piękną, długowłosą małą kobietką. Oczywiście cały czas pracuje na blogu. Dzisiaj na kanale YouTube Maybe Baby – TAPING. Dlaczego akurat taki temat? Mało osób jeszcze wie o tej metodzie, a okazuje się być zbawienna, tak jak w moim przypadku. Ciąża/kręgosłup/ rwa kulszowa – takie było moje menu. Zosia Budkiewicz- fizjoterapeutka, wspaniale pomogła mi się uporać z moimi boleściami, właśnie przy pomocy specjalnych taśm.

Jak widać, Edyta jest świetnie zorganizowaną osobą – zwłaszcza w tak gorącym okresie: ciąża, komunia córki, potem też operacja Cezarego Pazury, a w tym wszystkim przygotowanie pokoju dla dziecka.

Przypomnijmy, że Rita to trzecie dziecko Edyty i Cezarego Pazurów. Do tej pory mają już 9-letnią córkę Amelię i 6-letniego syna Antoniego Józefa.

RadioZET.pl/SA

Oceń