Zamknij

Edyta Pazura dzień po porodzie wróciła do pracy!

Redakcja
04.06.2018 10:20
Edyta Pazura
fot. Instagram

Edyta Pazura dopiero co urodziła trzecie dziecko, ale okazuje się, że nie ma zamiaru rezygnować z pracy. Dzień po porodzie wróciła do pracy na blogu i vlogu.

Trzecie dziecko Edyty i Cezarego Pazurów przyszło na świat w piątek, 1 czerwca 2018. Szczęśliwą nowiną pochwalił się w sieci tata zadowolony z tego, że córka Rita jest już z nimi. – Jest! Dziecko w Dzień Dziecka! Córeczka Rita przywitała szczęśliwego tatusia. Dziękuję Edytko! Jesteś dzielna! Najlepsza Matka Na Świecie – napisał.

Edyta Pazura tuż po porodzie wróciła do pracy

Okazuje się, że Edyta Pazura nawet tuż po porodzie nie ma zamiaru rezygnować ze swoich wcześniejszych obowiązków. Z wielkim zapałem podeszła do swojej pracy. 2 czerwca na jej kanale na YouTube pojawiło się wideo z poradami dla kobiet w ciąży przygotowane jeszcze przed porodem, jednak – jak Edyta napisała na Facebooku – nie przerwała pracy na blogu i vlogu. Poinformowała, że cały czas jest aktywna w sieci, podziękowała za gratulacje i zaufanie do jej bloga oraz pochwaliła ciekawy sposób radzenia sobie z różnymi dolegliwościami bólowymi w ciąży.

– Moi Kochani! Moje Dzieci, których jest już tutaj prawie 50 000. Bardzo dziękuje za wszystkie piękne słowa i gratulacje :) Rita jest piękną, długowłosą małą kobietką. Oczywiście cały czas pracuje na blogu. Dzisiaj na kanale YouTube Maybe Baby – TAPING. Dlaczego akurat taki temat? Mało osób jeszcze wie o tej metodzie, a okazuje się być zbawienna, tak jak w moim przypadku. Ciąża/kręgosłup/ rwa kulszowa – takie było moje menu. Zosia Budkiewicz- fizjoterapeutka, wspaniale pomogła mi się uporać z moimi boleściami, właśnie przy pomocy specjalnych taśm.

Jak widać, Edyta jest świetnie zorganizowaną osobą – zwłaszcza w tak gorącym okresie: ciąża, komunia córki, potem też operacja Cezarego Pazury, a w tym wszystkim przygotowanie pokoju dla dziecka.

Przypomnijmy, że Rita to trzecie dziecko Edyty i Cezarego Pazurów. Do tej pory mają już 9-letnią córkę Amelię i 6-letniego syna Antoniego Józefa.

RadioZET.pl/SA