Zamknij

Edyta Pazura jest w ciąży. Ile wynosi jej waga?

Redakcja
26.02.2018 12:42
Edyta Pazura i Cezary Pazura
fot. Archiwum Radia ZET

Edyta Pazura jest w ciąży. Żona Cezarego Pazury zdradziła na Instagramie, ile wynosi jej obecna waga.

Edyta Pazura jest w ciąży

O tym, że jest w ciąży, Edyta, żona Cezarego Pazury, poinformowała fanów tuż przed świętami Bożego Narodzenia.To będzie trzecie wspólne dziecko gwiazdorskiej pary.

— Wszystko co sobie wymarzyliśmy spełnia się każdego dnia. Życzę Wam dużo zdrowia, miłości, spełnienia marzeń, spokoju, odpoczynku. Niech te Święta będą dla Was wyjątkowe — tak jak dla nas. Dziękujemy za każde dobre słowo. Wasze wsparcie, wiadomości, maile. Bądźcie szczęśliwi! Dziecko na pokładzie; ciąża —  napisała celebrytka w opisie fotografii, na której potwierdziła wcześniejsze plotki o ciąży.

Zobacz także

Edyta Pazura jest w ciąży. Jaka jest jej waga?

Teraz ukochana polskiego gwiazdora zdradziła, że przytyła kilka dobrych kilogramów podczas ciąży. Obecnie jej waga wynosi 60,6 kg. — Wygląda na to, że za trzecim razem idę na rekord — napisała w opisie fotografii celebrytka, która słynie z filigranowej figury.

Edyta Pazura przyznała, że obecną wagę miała tylko wtedy, jak już rodziła. — Zawsze tyle ważyłam, jak rodziłam — wyjaśniła żona Cezarego Pazury.

Gwiazdorska para ma już córkę Amelię (ur. 25 czerwca 2009) i syna Antoniego Józefa (ur. 23 lipca 2012). Cezary Pazura ma córkę Anastazję z pierwszego małżeństwa z Żanetą.

RadioZET.pl/SI