Zamknij

Edyta Pazura kąpie się nago przy dorastających dzieciach. Pod zdjęciem lawina komentarzy [FOTO]

08.03.2021 15:23
Edyta Pazura
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Edyta Pazura opublikowała intymne zdjęcie z łazienki, na którym kąpie się z najmłodszą córką w towarzystwie starszych dzieci. Reakcja matek była natychmiastowa. Pod postem posypało się mnóstwo komentarzy. 

Edyta Pazura jest szczęśliwą żoną aktora Cezarego Pazury i mamą trojga dzieci. 12 lat temu urodziła córkę Amelię, potem przyszedł na świat synek Antoni Józef (9 l.), a w czerwcu 2018 roku - najmłodsza Rita (3 l.). Żona Cezarego Pazury spełnia się nie tylko jako mama, ale także blogerka, fotografka i właścicielka marki odzieżowej. Edyta zaprojektowała własną kolekcję, w której znalazły się m.in. ubranka dla dzieci i damskie dresy za bagatela 629 zł.  

"Ciocia Edytka", jak pieszczotliwie nazywa żonę Cezary Pazura, prężnie promuje się w social mediach. Jej profil na Instagramie obserwuje już blisko 210 tys. użytkowników. Można na nim znaleźć m.in. rodzinne zdjęcia Pazurów z dziećmi, którym w przeciwieństwie do wielu celebrytów, para nie zasłania twarzy. Zdarzają się także fotki upamiętniające intymne chwile, na których widzimy Edytę rozebraną do naga. Choć celebrytka regularnie zbiera za nie krytykę, pod jej najnowszy "rozebranym" ujęciem internetowi strażnicy moralności o dziwo okazali się bardziej wyrozumiali. 

Edyta Pazura ostro o nowej modzie na Instagramie: "Nadchodzi era upadlania matek"

Edyta Pazura nago w wannie przy dzieciach 

Żona Cezarego Pazury opublikowała zdjęcie zrobione podczas kąpieli w łazience. Widzimy ją siedzącą nago w wannie obok 3-letniej Rity. Obok 12-letnia Amelia czyta książkę, a 9-letni Antoni bawi się przy szafce. 

Kąpiel relaksacyjna... Zasłużona - napisał Edyta i dodała hashtagi m.in. nie będę przeklinać i więcej was matka nie miała.

Wydawało się, że gwiazda za chwilę zostanie zlinczowana za beztroskie pokazywanie się nago przy dorastających dzieciach, jak to często bywa w przypadku takich zdjęć zamieszczanych na Instagramie (wystarczy przypomnieć sobie burzę o zdjęcia Małgorzaty Rozenek kąpiącej się w basenie topless przy synach). Ale łazienkowe zdjęcie Edyty Pazury wywołało mnóstwo pozytywnych reakcji wśród mam, które dobrze znają takie sytuacje. 

Super zdjęcie! Boże, jakie to prawdziwe. 

Ech, znam to bardzo dobrze. Zazwyczaj mają wtedy milion pytań i spraw.

To jest właśnie relaks przeciętnej mamy. Wejdziesz na chwilę do łazienki i zaraz cała ferajna w środku. 

To zdjęcie jest cudowne! Tyle wyraża. Pokazuje prawdziwe życie matki na jednym obrazku. Wystarczy na nie spojrzeć i nic nie trzeba mówić. Jest wspaniałe.

Co myślicie o wstawianiu takich zdjęć na Instagram?