Zamknij

Edyta Pazura karmi piersią w muzeum. Co na to fani?

Sylwia Wamej
31.12.2019 10:15
Edyta Pazura
fot. Instagram.com/ Edyta Pazura

Edyta Pazura chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z życia rodzinnego. Ostatnio pokazała, jak karmi piersią najmłodszą córeczkę Ritę. Co ciekawe, zdjęcie zostało zrobione w muzeum. Co na to fani?

Edyta Pazura karmi piersią córkę Ritę w muzeum

Edyta Pazura jest szczęśliwą mamą trójki dzieci i żoną Cezarego Pazury. Ostatnio całą rodziną wyjechała za granicę na świąteczno-noworoczny odpoczynek. Edyta chętnie pokazuje zdjęcia z wakacji. Opublikowana przez nią fotografia, jeszcze bardziej przyczyni się w dyskusji, o publicznym karmieniu piersią.

31-letnia żona Cezarego Pazury pokazała, jak karmi piersią najmłodszą córkę Ritę piersią. Zdjęcie zostało zrobione w muzeum Picassa w Maladze.

Jak się okazuje, fani, a zwłaszcza mamy bardzo pozytywnie zareagowali na fotografię, dzieląc się swoimi doświadczeniami. "Jakie słodkie zdjęcie", "kwintesencja macierzyństwa", "słodkie", "może to zachęci inne kobiety do karmienia" - piszą fanki Edyty.

Edyta Pazura opowiedziała o macierzyństwie

Jak zdradziła Edyta Pazura w rozmowie z magazynem "Viva!" macierzyństwo nie zawsze bywa kolorowe. "Ja mam tak, że jak zdarza się gorszy dzień, idę pod prysznic i wypłakuję się. Nie lubię okazywać swojej słabości, a tam nikt tego nie widzi. Wyryczę się i wracam do gry” - mówiła w wywiadzie dla "Vivy!".

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW