Zamknij

Edyta Pazura nago w łóżku. Cezary Pazura opublikował intymne zdjęcie [FOTO]

Judyta Wanicka
09.01.2020 14:42
Cezary i Edyta Pazurowie
fot. Instagram:@czarekpazura

Cezary Pazura opublikował zdjęcie nagiej Edyty Pazury. Żona aktora pozuje bez ubrania, a wdzięki zakrywa jedynie nogami. Łóżkowe zdjęcie Edyty Pazury wywołało żywiołową reakcję wśród internautów.

Edyta Pazura pojawiła się nago na Instagramie. Zmysłowe zdjęcie trafiło na profil Cezarego Pazury. Aktor pochwalił się swoją zgrabną żoną tysiącom obserwatorów. Zdjęcie słusznie wywołało sensację, bo takie widoki na profilu Edyty trafiają się niezmiernie rzadko. W ten sposób Cezary Pazura "zemścił się" na żonie, która próbował zrobić mu zdjęcie z zaskoczenia.

Edyta Pazura nago na Instagramie

Na profilu Cezarego Pazury rzadko pojawiają się "nagie" zdjęcia. Aktor publikuje głównie rodzinne fotografie, na których można zobaczyć jego troje dzieci: Amelię, Antoniego i 1,5-roczną Ritę. Tym razem jednak zaskoczył fanów niecodziennym ujęciem swojej żony. Edyta Pazura pozuje nago w pościeli.

Ona mi zdjęcie, to ja też jej zdjęcie... "I tak się nakręca spirala nienawiści" - zażartował Cezary Pazura.

Zdjęcie rozebranej Edyty Pazury rozgrzało fanów do czerwoności. Naturalnie fotografia nie uszła uwadze głównej zainteresowanej.

Przyznaj się lepiej, kto Cię nauczył takie ładnie zdjęcia robić - skomentowała dzieło męża Edyta.

Ale ma Pan szczęście. Mądra i do tego taka piękna żona - czytamy w komentarzach. Czekam na odpowiedź Edyty, oby zdjęcie było w podobnym tonie - napisała jedna z internautek. 

Przyłączamy się do życzenia fanki. Nagiego Cezarego Pazury jeszcze na Instagramie nie widzieliśmy.

Zagłosuj

Lubisz małżeństwo Pazurów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw