Zamknij

Edyta Pazura pokazała pokój dla dziecka, które wkrótce urodzi

Redakcja
25.05.2018 11:34
Edyta i Cezary Pazurowie
fot. Instagram/Edyta Pazura

Edyta Pazura już wkrótce urodzi trzecie dziecko. Właśnie pochwaliła się zdjęciem świeżo wykończonego pokoju dla malucha.

Już wkrótce Edyta i Cezary Pazurowie powitają na świecie kolejnego potomka. Przygotowania trwają, a właściwie – sądząc po ostatnim poście Edyty – już zbliżają się do końca. Na swoim Instagramie Pazura pochwaliła się nowo wykończonym pokojem, w którym zamieszka maleństwo. Jak stwierdziła, prace te zakończyły się zwycięstwem.

Jak widać, pokój ma neutralne barwy, które niezbyt zdradzają, jakiej płci może być dziecko. Widać jednak nieco błękitu. Więc może to jednak chłopiec?

„Zwycięstwo! Pokój zrobiony. Zdążyłam” — napisała Edyta.

Jak Wam się podoba taki styl?

Przypomnijmy, że całkiem niedawno Edyta Pazura zorganizowała swoje baby shower, a zdjęcia z niego wywołały falę spekulacji na temat płci dziecka. Dotąd Pazurowie nie zdradzili tej informacji, ale pojawiły się sugestie, że oczekują... bliźniąt — dziewczynki i chłopca.

Teraz jednak widać, że w pokoju stoi tylko jedno łóżeczko. Można się więc spodziewać, że o bliźniakach nie ma mowy. Będzie to trzecie dziecko Edyty i Cezarego Pazurów. Do tej pory mają już 9-letnią córkę Amelię i 6-letniego syna Antoniego Józefa.

RadioZET.pl/SA