Zamknij

Edyta Pazura pokazała syna. Chłopiec zachwycił internautów [FOTO]

02.09.2020 17:40
Edyta Pazura
fot. Wojciech Strozyk Reporter/ East News

Edyta Pazura pokazała w swojej instagramowej galerii wyjątkowe zdjęcie, które skradło serca jej fanów. Ukochana Cezarego Pazury zamieściła uroczy kadr z synkiem w roli głównej. Fani doszukują się podobieństwa do słynnego taty - Cezarego Pazury.

Edyta Pazura na swoim Instagramie chętnie publikuje fotografie swoich pociech. Gwiazda lubi uwieczniać rodzinne chwile, a tym razem pokazała urocze zdjęcie synka- Antoniego Józefa. Fani pod fotografią zostawili mnóstwo pozytywnych słów.

Wielbiciele Edyty Pazury doszukali się też podobieństwa do słynnego taty - Cezarego Pazury. "Mały Czaruś", "co za przystojniak", "piękne zdjęcie", "śliczny chłopczyk" - podkreślali. Ukochana Cezarego Pazury nie ukrywa, że interesuje się fotografią, a Antoniego Józefa uwieczniła aparatem analogowym.

Edyta Pazura pochwaliła się uroczym zdjęciem synka

Edyta Pazura nie ukrywa, że dzieci są jej oczkiem w głowie. Gwiazda i jej mąż doczekali się dwóch córek: Amelii, Rity oraz synka - Antoniego Józefa. Edyta Pazura i Cezary Pazura pobrali się 1 maja 2009 roku. Edyta jest młodsza od swojego męża aż o 26 lat, jednak jak obydwoje podkreślają, różnica wieku nie stanowi dla nich żadnej przeszkody. Cezary Pazura jest również tatą córki Anastazji z poprzedniego małżeństwa z żoną - Żanetą. Najstarsza latorośl aktora poszła w ślady słynnego taty i również jest aktorką.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl