Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Pazura pokazała wyprawkę szkolną dzieci. 300+ na pewno nie wystarczy

04.09.2018 13:46
xxx zet

Za nami rozpoczęcie roku szkolnego, a naukę rozpoczynają także dzieci Edyty i Cezarego Pazurów. „Ciocia Edyta” pochwaliła się w sieci wyprawką, jaką przygotowała dla swoich pociech. A w niej m.in.: piórnik za 150 złotych i notes za 65 zł. Okazuje się, że 300+ by nie starczyło.

Edyta Pazura fot. screen YouTube

Edyta Pazura wyprawką szkolną dla swoich dzieci pochwaliła się w sieci. Na YouTube przygotowała nawet cały materiał wideo, w którym omawia poszczególne elementy i przybory swoich pociech. W wyprawce znalazły się oczywiście plecaki, piórniki, zeszyty, a także pojemniki na jedzenie czy picie, a nawet... hulajnoga.

Pod filmem na YouTube pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele internautek chwali pomysły Edyty – na przykład zabawkę, która ma pomóc dziecku przezwyciężyć strach albo pocieszyć je, kiedy poczuje smutek. Nie zabrakło też komentarzy negatywnych. Internautki zwracają na przykład uwagę na to, że plecak z imieniem dziecka może nieść niebezpieczeństwo, że osoba obca łatwo przekona je, że jest kimś bliskim. Jednak spore zainteresowanie wzbudziły też ceny gadżetów prezentowanych przez Edytę.

Edyta Pazura i jej droga wyprawka szkolna

Jak się okazuje, wyprawka, którą skompletowała Edyta Pazura, na pewno nie jest jedną z najtańszych. Na przykład piórnik, który prezentowała Edyta, kosztuje około 150 złotych, a – co ciekawe – inne modele tej marki kosztują nawet tysiąc złotych. Z kolei plecaki to wydatek rzędu 250 złotych. A co mówić o pojemnikach na lunch czy na picie? Internautki nie kryją zaskoczenia.

„Trochę drogo! Rozumiem, żeby nie oszczędzać na plecaku, ale piórnik czy notes można kupić dużo taniej” – zaznacza komentująca. I nietrudno się z tym zgodzić. Podobnie z faktem, że dla wielu osób zeszyt za 65 złotych to gruba przesada.

RadioZET.pl/Plotek/SA

Oceń