Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Pazura pokazała zdjęcie córki. ''Fryzjer potrzebny od zaraz!'' [FOTO]

07.06.2018 21:08

Edyta Pazura w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie swojej nowo narodzonej córki Rity. Fotografia wywołała ogromne zainteresowanie wśród internautów, którzy zwrócili uwagę na jeden szczegół. 

Edyta Pazura fot. East News

1 czerwca okazał się szczęśliwym dniem dla rodziny Pazurów. Edyta Pazura po raz trzeci została mamą. Informacją podzielił się na Instagramie jej mąż, Cezary Pazura.

''Jest! Dziecko w Dzień Dziecka! Córeczka Rita przywitała szczęśliwego tatusia. Dziękuję Edytko! Jesteś dzielna! Najlepsza Matka Na Świecie'' – napisał.

Edyta Pazura pokazała zdjęcie Rity

Trzy dni temu Edyta Pazura na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem swojej małej córeczki. Uwagę internautów przykuł opis zdjęcia i włosy Rity. ''Fryzjer potrzebny od zaraz!'' - napisała Edyta pod zdjęciem.

Przypomnijmy, że kilka dni przed urodzeniem Rity Pazura pochwaliła się nowo wykończonym pokojem, w którym zamieszka maleństwo. Jak stwierdziła, prace te zakończyły się zwycięstwem.

Rita to trzecie dziecko Edyty i Cezarego Pazurów. Do tej pory mają już 9-letnią córkę Amelię i 6-letniego syna Antoniego Józefa.

RadioZET.pl/DG 

Oceń