Zamknij

Edyta Pazura pokazała zdjęcie córki. ''Fryzjer potrzebny od zaraz!'' [FOTO]

Redakcja
07.06.2018 21:08
Edyta Pazura
fot. East News

Edyta Pazura w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie swojej nowo narodzonej córki Rity. Fotografia wywołała ogromne zainteresowanie wśród internautów, którzy zwrócili uwagę na jeden szczegół. 

1 czerwca okazał się szczęśliwym dniem dla rodziny Pazurów. Edyta Pazura po raz trzeci została mamą. Informacją podzielił się na Instagramie jej mąż, Cezary Pazura.

''Jest! Dziecko w Dzień Dziecka! Córeczka Rita przywitała szczęśliwego tatusia. Dziękuję Edytko! Jesteś dzielna! Najlepsza Matka Na Świecie'' – napisał.

Edyta Pazura pokazała zdjęcie Rity

Trzy dni temu Edyta Pazura na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem swojej małej córeczki. Uwagę internautów przykuł opis zdjęcia i włosy Rity. ''Fryzjer potrzebny od zaraz!'' - napisała Edyta pod zdjęciem.

Przypomnijmy, że kilka dni przed urodzeniem Rity Pazura pochwaliła się nowo wykończonym pokojem, w którym zamieszka maleństwo. Jak stwierdziła, prace te zakończyły się zwycięstwem.

Zobacz także

Rita to trzecie dziecko Edyty i Cezarego Pazurów. Do tej pory mają już 9-letnią córkę Amelię i 6-letniego syna Antoniego Józefa.

RadioZET.pl/DG