Zamknij

Edyta Pazura skończyła 30 lat. Balowała m.in. z Lewandowską [ZDJĘCIA]

Redakcja
15.01.2018 09:08
Edyta Pazura skończyła 30 lat. Balowała m.in. z Lewandowską [ZDJĘCIA]
fot. Instagram

Edyta Pazura skończyła 30 lat. Żona Cezarego Pazury zorganizowała z tej okazji imprezę, na której pojawiło się dużo gwiazd. Zobacz zdjęcia!

30. urodziny Edyty Pazury

Trzydzieste urodziny to magiczna liczba. Nic więc dziwnego, że ciężarna Edyta Pazura postanowiła uczcić je w wyjątkowy sposób. Na zorganizowanej hucznie imprezie pojawiła się cała plejada polskich gwiazd.

Zobacz także

Dla jubilatki zaśpiewał Grzegorz Hyży, a wśród zaproszonych celebrytów można było dostrzec m.in. Martę Glik, Dominikę Grosicką i Annę Lewandowską. Fotografiami z urodzin pochwaliło się sporo gwiazd, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak bawiła się żona Cezarego Pazury w towarzystwie rodziny, przyjaciół i znajomych.

Podatek od miłości (feat. Grzegorz Hyży)

Przypomnijmy, że w tym roku celebrytka zostanie mamą po raz trzeci. Ani żona aktora, ani Cezary Pazura nie zdradzili jeszcze w mediach, czy będzie to dziewczynka, czy przywitają na świecie chłopca.

Zobacz także

Gwiazdorska para ma już córkę Amelię (ur. 25 czerwca 2009) i syna Antoniego Józefa (ur. 23 lipca 2012). Cezary Pazura ma córkę Anastazję z pierwszego małżeństwa z Żanetą.

Zobacz w naszej galerii zdjęcia z uroczystości.

RadioZET.pl/SI