Zamknij

Edyta Pazura skrytykowana przez fanów. Zarzucili jej lans na Oldze Tokarczuk

Sylwia Wamej
23.12.2019 13:54
Edyta Pazura
fot. Wojciech Strozyk/ Reporter/ East News

Edyta Pazura przybywa razem z rodziną na świątecznym odpoczynku na Cyprze. Gwiazda zdjęciami z wakacji chwali się na Instagramie. Najnowsza fotograficzna kompozycja, w której zagościła książka Olgi Tokarczuk, nie spodobała się jej fanom.

Edyta Pazura skrytykowana przez fanów

Edyta Pazura wyjechała z rodziną na Cypr. Gwiazda dokumentuje świąteczną wyprawę na Instagramie. Ostatnio zamieściła modną zdjęciową kompozycję, na którą złożył się stylowy kapelusz, drogie okulary francuskiego domu mody Chloe oraz książka "Prawiek i inne czasy" Olgi Tokarczuk. Fani Edyty zarzucili jej, że lansuje się na nazwisku noblistki. 

"Twórczość Noblistki zasługuje na poważniejsze traktowanie. Lans jest taki płytki...", Chloe (czyt. luksus) nie pasuje do Tokarczuk. To na pokaz?, " Mieszanie twórczości Tokarczuk a pośrednio jej osoby z takimi kanałami o byle czym i celebrytkami to profanacja!! - grzmieli fani.

Edyta Pazura odpowiedziała na zarzuty fanów

Edyta Pazura szybko postanowiła odpowiedzieć na zarzuty fanów."Dziewczyny! Nie wierzę ile w niektórych nienawiści- tym bardziej teraz w okresie świątecznym. To zdjęcie to wizytówka/ kartka z wakacji. Kapelusz + okulary jako symbol odpoczynku w cieple, a książka, że w końcu będę mieć czas na lekturę i zaległości. Ani Chloe, ani Pani Tokarczyk nie potrzebują mojej reklamy- wiec to nie jest reklama. Dajcie żyć i szanujmy się, ze względu na to, co robimy i kim jesteśmy" - napisała żona Cezarego Pazury. 

Mnóstwo fanów postanowiło wesprzeć Edytę Pazurę, pisząc, że tego typu zdjęcie w ogóle ich nie razi. mieszne, że w takim przyjemnym zdjęciu ludzie doszukują się lansu, bogactwa i nie wiem czego jeszcze" -napisała jedna z fanek.

Zagłosuj

Lubisz podróżować?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW