Zamknij

Edyta Pazura spodziewa się bliźniaków? To zdjęcie daje do myślenia

Redakcja
14.05.2018 13:41
Edyta i Cezary Pazurowie
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Edyta Pazura zorganizowała niedawno swoje baby shower. Do tej pory Pazurowie nie zdradzali płci dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat, więc zdjęcie, które opublikowała celebrytka, zaskakuje jeszcze bardziej.

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że Edyta Pazura spodziewa się kolejnego dziecka. Dla niej i jej męża, Cezarego Pazury, będzie to już trzecie dziecko. Do tej pory mają już 9-letnią córkę Amelię i 6-letniego syna Antoniego Józefa. Informacja o ciąży celebrytki była sporym zaskoczeniem dla wielu fanów gwiazdorskiej pary, choć okazuje się, że zaskoczenie to może być jeszcze większe.

Edyta urządziła niedawno baby shower, a zdjęciami z niego podzieliła się w sieci. Komentujący zauważają, że pełno jest tam zarówno niebieskich, jak i różowych baloników. Jednak uwagę przykuwa przede wszystkim tort.

Czyżby Pazurowie celowo nie ujawniali płci malucha, bo... oczekują bliźniąt? Na fotce z podziękowaniem dla przyjaciół za odwiedziny na przyjęciu obok Edyty stoi tort, a na nim... dwa wózki. Mina celebrytki wyrażać ma przejęcie i zaskoczenie:

Opinie są podzielone. Być może Edyta zrobiła to z premedytacją, by do ostatniej chwili nie ujawnić, jakiej płci będzie maleństwo. W internautach odezwała się żyłka detektywa i szukają znaków, które mogą potwierdzić ich teorie.

Dociekliwi zauważają, że na jednym z wcześniejszych zdjęć Pazurowie pokazali tylko jeden wózek, więc o bliźniakach nie ma mowy. Inni uważają, że pewna wskazówką jest np. niebieska bluzka Edyty. Z drugiej strony przecież, dopiero od niedawna niebieski jest "kolorem dla chłopca".

Pozostaje czekać cierpliwie i życzyć pomyślności!

RadioZET.pl/SA