Edyta Pazura spodziewa się bliźniaków? To zdjęcie daje do myślenia

14.05.2018 13:41

Edyta Pazura zorganizowała niedawno swoje baby shower. Do tej pory Pazurowie nie zdradzali płci dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat, więc zdjęcie, które opublikowała celebrytka, zaskakuje jeszcze bardziej.

Edyta i Cezary Pazurowie fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że Edyta Pazura spodziewa się kolejnego dziecka. Dla niej i jej męża, Cezarego Pazury, będzie to już trzecie dziecko. Do tej pory mają już 9-letnią córkę Amelię i 6-letniego syna Antoniego Józefa. Informacja o ciąży celebrytki była sporym zaskoczeniem dla wielu fanów gwiazdorskiej pary, choć okazuje się, że zaskoczenie to może być jeszcze większe.

Edyta urządziła niedawno baby shower, a zdjęciami z niego podzieliła się w sieci. Komentujący zauważają, że pełno jest tam zarówno niebieskich, jak i różowych baloników. Jednak uwagę przykuwa przede wszystkim tort.

Czyżby Pazurowie celowo nie ujawniali płci malucha, bo... oczekują bliźniąt? Na fotce z podziękowaniem dla przyjaciół za odwiedziny na przyjęciu obok Edyty stoi tort, a na nim... dwa wózki. Mina celebrytki wyrażać ma przejęcie i zaskoczenie:

Opinie są podzielone. Być może Edyta zrobiła to z premedytacją, by do ostatniej chwili nie ujawnić, jakiej płci będzie maleństwo. W internautach odezwała się żyłka detektywa i szukają znaków, które mogą potwierdzić ich teorie.

Dociekliwi zauważają, że na jednym z wcześniejszych zdjęć Pazurowie pokazali tylko jeden wózek, więc o bliźniakach nie ma mowy. Inni uważają, że pewna wskazówką jest np. niebieska bluzka Edyty. Z drugiej strony przecież, dopiero od niedawna niebieski jest "kolorem dla chłopca".

Pozostaje czekać cierpliwie i życzyć pomyślności!

RadioZET.pl/SA

Oceń