Zamknij

Edyta Pazura w bikini kilka tygodni po porodzie. „Wyglądasz lepiej od Lewandowskiej”

Redakcja
10.07.2018 15:07
Edyta Pazura
fot. Instagram

Kilka tygodni temu Edyta Pazura urodziła kolejne dziecko. Choć od porodu nie minęło wiele czasu, celebrytka pochwalić się może bardzo atrakcyjną figurą. Internautki zauważyły, że wygląda lepiej od Lewandowskiej.

Na Instagramie Edyta Pazura zamieściła krótki filmik, na którym pozuje nad basenem, stojąc w bikini. Gdyby nie to, że jedną ręką popycha stojący przed nią wózek, trudno byłoby uwierzyć, że dopiero co urodziła.

Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani doceniają nienaganną sylwetkę Edyty Pazury w tak krótkim czasie od porodu. Co ciekawe, nikt nie zarzuca jej, że to nie jest możliwe, by w ogóle była w ciąży, jak to przytrafiło się Natalii Siwiec, kiedy pokazała zdjęcie brzucha kilka dni po porodzie. Tu jednak chyba nikt nie miał żadnych wątpliwości, bo Pazura bardzo chętnie dzieliła się w sieci fotkami z czasu ciąży.

W jednym z komentarzy „oberwało się” nawet Annie Lewandowskiej. Internautka zauważyła, że mimo tak dużego wysiłku i dbania o swoja sylwetkę Lewandowska kompletnie nie ma talii – w przeciwieństwie do Edyty.

„Nie bądź taka skromna Wyglądasz lepiej od Anny Lewandowskiej. To, co robi Lewandowska – spoko, da się lubić. Ale co by nie zrobiła nie ma talii, taki klocek trochę z figurą. A Ty masz Pozdrowienia!” – komentuje jedna z obserwatorek Pazury.

Rzeczywiście tak jest?

RadioZET.pl/SA