Zamknij

Edyta Zając nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? "Mam uszkodzone mięśnie międzyżebrowe"

Sylwia Wamej
24.02.2020 15:42
Edyta Zając
fot. Viphoto/East News

Edyta Zając może nie wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"? Modelka zdradziła w rozmowie z serwisem Pomponik.pl. że nabawiła się kontuzji. "Nie jest łatwo. Uszkodziłam się podczas podnoszeń" - wyznała Edyta Zając.

Edyta Zając nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Modelka doznała kontuzji

Edyta Zając jest jedną z gwiazd, która pojawi się w "Tańcu z gwiazdami". Ostatnio jej występ stanął pod znakiem zapytania. Wszystko dlatego, że modelka doznała kontuzji. W rozmowie z Pomponikiem wyznała, że uszkodziła sobie mięśnie międzyżebrowe.

"Nie jest łatwo. Uszkodziłam się podczas podnoszeń. Staramy się ich nie robić, ale no czasem musimy, by wszystko doszlifować. Mam uszkodzone mięśnie międzyżebrowe, ale smaruję się i biorę tabletki. Doktor pomaga" - wyjaśniła piękna modelka podczas przygotowań do "Tańca z gwiazdami".

Gwiazda dodała też, że przy jej wzroście i szczuplej sylwetce, bardziej narażona jest na urazy.

"Przy mojej posturze i niewielu kilogramach nie mam zbyt dużej masy mięśniowej, więc chyba jestem bardziej narażona na te urazy" - wyznała modelka.

Ostatnio na InstaStories Edyty pojawiło się nagranie z treningów do "Tańca z gwiazdami", więc wygląda na to, że jej stan zdrowia poprawił się.

Edyta Zając i małżeństwo z Jakubem Rzeźniczakiem

Edyta Zając to modelka i finalistka konkursu Miss Polonia 2014. Prywatnie związana była z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. W 2019 roku modelka złożyła pozew o rozwód. Piłkarz w trakcie małżeństwa z Edytą dopuścił się zdrady. Owocem romansu jest dziecko, które Jakub Rzeźniczak ma z inną kobietą.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW