Zamknij

Edyta Zając szczerze o rozwodzie z Jakubem Rzeźniczakiem. "Wiedziałam, że mój mąż ma dziecko"

Maciej Friedrich
19.09.2019 12:36
Edyta Zając szczerze o rozwodzie z Jakubem Rzeźniczakiem. "Wiedziałam, że mój mąż ma dziecko"
fot. VIPHOTO/East News

O kryzysie w małżeństwie modelki Edyty Zając i piłkarza Jakuba Rzeźniczaka pojawiły się kilka miesięcy temu. Do tej pory finalistka konkursu Miss Polonia unikała wypowiedzi na temat związku. Na szczere wyznanie zdobyła się podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN". Przyznała między innymi, że wiedziała o tym, że Rzeźniczak ma dziecko.

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając tworzyli niezwykle burzliwy związek. Modelka i piłkarz przez lata rozstawali się i schodzili. Kiedy w 2013 roku podjęli decyzję o zaręczynach, wydawało się że udało im się poukładać wzajemne relacje. Trzy lata później zostali małżeństwem i dobrze im się układało. Niestety, do czasu. Pojawiły się plotki, że piłkarz zdradza żonę, a nawet ma dziecko z inną kobietą. Ostatecznie Rzeźniczak potwierdził tą informację.

- Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu - zdradził w wywiadzie dla portalu Weszło.com.

Edyta Zając rozwodzi się z Jakubem Rzeźniczakiem. Szczere wyznanie modelki

Do tej pory Edyta Zając unikała wypowiedzi na temat jej rozstania z Jakubem Rzeźniczakiem. Jednak w rozmowie w "Dzień Dobry TVN" zdobyła się na szczerą wypowiedź na temat jej małżeństwa. Małżeństwa, które zakończyło się rozwodem. Przyznała także, że wiedziała o dziecku byłego partnera.

- Ostatni czas nie był dla mnie najłatwiejszy, moje małżeństwo zakończyło się rozwodem. Długo zastanawiałam się, czy złożyć pozew. To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu. (...) Tak, wiedziałam, że mój mąż ma dziecko. Ale o tym to on powinien się wypowiadać (...) Wszelkie informacje, które do mnie wtedy docierały, te artykuły, spekulacje i komentarze bardzo mnie dotykały. Radziłam sobie z tym średnio, a nawet źle. Teraz jest już dużo lepiej, wychodzę na prostą. I ten trudny etap w swoim życiu zamknęłam - podsumowała modelka i uczestniczka "Agenta Gwiazdy".

Zagłosuj

Śledzisz życie celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF