Zamknij

Edyta Zając padła ofiarą hakera. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" prosi o pomoc fanów

Patrycja Chudolińska
10.03.2020 14:55
Edyta Zając
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Edyta Zając padła ofiarą hakera. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Ktoś próbował wyłudzić pieniądze od jej znajomych. Gwiazda postanowiła poprosić o pomoc swoich fanów.

Edyta Zając padła ofiarą hakera

Edyta Zając znalazła się w bardzo skomplikowanej sytuacji. Modelka i uczestniczka 11. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" została zaatakowana przez hakera. Jak poinformowała fanów, ktoś włamał się na jej konto Facebookowe i próbował wyłudzić pieniądze od jej znajomych.

Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" prosi o pomoc fanów

Modelka poprosiła o pomoc swoich obserwatorów. Choć udało jej się odzyskać konto i zmienić hasło, nie wie, czy to zabezpieczy ją przed kolejnym przejęciem profilu.

- Ktoś włamał się na moje konto na Facebooku lub to jakiś wirus. Nie używam praktycznie FB - dlatego, jeśli ktoś wie, co powinnam zrobić - bardzo proszę o wiadomość. Hasło już zmienione - konto odzyskane - ale nadal nie wiem, czy to wystarczy - napisała w relacji na InstaStories Edyta Zając.

Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" pokazała screen, na którym widać działanie hakera. Do znajomych Edyty zostały rozesłane wiadomości z prośbą o pożyczkę.

- Mam prośbę. Pożyczysz mi 1000 zł do poniedziałku? Oddam w poniedziałek w nawiązką - wysyłane było w wiadomościach z konta Edyty Zając.

To nie pierwszy raz, gdy polska gwiazda padła ofiarą hakera. Wcześniej z podobnym problemem zmagały się Ewa Farna, Macademian Girl oraz Ewelina Lisowska.

RadioZET.pl/PCh