Zamknij

Edyta Zając pokazała zdjęcie z początków kariery w modelingu. Miała na nim 16 lat [FOTO]

04.11.2020 21:26
Edyta Zając pokazała zdjęcie z początków kariery w modelingu. Miała na nim 16 lat [FOTO]
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Edyta Zając od lat robi karierę w modelingu. Zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami" pokazała, jak wyglądała, gdy zaczynała stawiać pierwsze kroki w branży mody. Edyta opublikowała zdjęcie, na którym ma zaledwie 16 lat i dopiero zaczyna pozować w sesjach zdjęciowych.

Edyta Zając ma teraz bardzo dobrą passę. Modelka niedawno pokonała wszystkich rywali i wygrała  "Taniec z gwiazdami". Choć taniec zapewne jest jej bliski, to jednak moda jest jej miłością.  Edyta od lat pracuje w branży modelingu. Na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia z czasów, gdy dopiero zaczynała karierę w modzie i miała 16 lat.

Zobacz też: Taniec z gwiazdami: Edyta Zając wygrała 11. edycję programu 

Edyta Zając pokazała zdjęcie sprzed lat z początku kariery. Miała na nim zaledwie 16 lat [FOTO]

Czarno-białe zdjęcie Edyty pojawiła się też na profilu "Tańca z gwiazdami". "Czy poznajecie tę piękną dziewczynę? Na tym zdjęciu ma 16 lat" - czytamy na Instagramie"Tańca z gwiazdami". Internauci błyskawicznie poznali piękną modelką. "Nasza zwyciężczyni, zawsze była piękna", "nasza piękna Edi", "najpiękniejsza", "nasza Edi" - zachwycali się. Fotografia została zrobiona na jednej z sesji zdjęciowych w Mediolanie.

Edyta Zając pracę jako modelka rozpoczęła w 2001 w agencji New Age. Pozowała dla polskich magazynów, reklamowała kolekcję Dawida Wolińskiego. W wieku osiemnastu lat trafiła do międzynarodowej agencji Next Management. Występowała m.in. na tygodniach mody w Nowym Jorku, Mediolanie i Londynie, kwalifikując się na pokazy projektantów, takich jak Roberto Cavalli czy Mary Katrantzu. Pozowała także dla Moschino i wzięła udział w sesji okładkowej dla bułgarskiej edycji magazynu „Harper’s Bazaar”. Przełomem w jej karierze była reklama perfum marki „Kenzo Flower”. Edyta jest finalistką konkursu Miss Polonia 2014.

RadioZet.pl