Zamknij

Edyta Zając potwierdza rozwód z Jakubem Rzeźniczakiem: "Ludzi poznaje się po tym, jak kończą"

06.08.2020 13:02
Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak po dwukrotnym przełożeniu rozprawy sądowej w końcu mają ze sobą rozwód. Edyta Zając w rozmowie z serwisem Pudelek.pl zdradziła, jak się czuje po tym ciężkim dla niej czasie.

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak już po rozwodzie. Edyta Zając komentuje rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak są już oficjalnie po rozwodzie. Po dwukrotnym przełożeniu rozprawy w końcu udało się sfinalizować rozwód. Edyta Zając w rozmowie z Pudelkiem skomentowała rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem. Gwiazda zdradziła, że najtrudniejszy okres ma już za sobą.

"Tak, oficjalnie jestem już po rozwodzie. Cieszę się, że pewien bardzo trudny okres w moim życiu mam już za sobą. To jedyny mój komentarz odnośnie rozwodu. Rodzice nauczyli mnie szacunku do każdego i z tego powodu nie chciałabym poruszać tych kwestii. Uważam, że sprawy prywatne powinno się zostawiać dla siebie. A ludzi poznaje się po tym, jak kończą. Teraz czeka mnie sporo zawodowych wyzwań i na tym się skupiam. Jestem szczęśliwa i ciekawa tego, co przyniesie przyszłość" - podkreśliła piękna modelka w rozmowie z Pudelkiem.

xx

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak: Burzliwy związek i rozstanie

Związek Edyty Zając i Jakuba Rzeźniczaka był bardzo burzliwy. W małżeństwie piłkarza Wisły Płock i pięknej modelki pojawiła się zdrada. Jakub Rzeźniczak jakiś czas temu poinformował, że ma dziecko z inną kobietą. Mimo podejmowania prób ratowania związku przez piłkarza z Edytą Zając, modelka ostatecznie podjęła decyzję, że między nimi wszystko już skończone. Obecnie Jakub Rzeźniczak spotyka się z Magdaleną Stępień-Kolesnikow, znaną z programu "Top Model". Z kolei Edyta Zając widywana była w ostatnim czasie w towarzystwie przystojnego bruneta.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl