Zamknij

Edyta i Cezary Pazurowie rozpaczają. „Straciliśmy członka rodziny”

Redakcja
13.08.2018 10:54
Edyta Pazura
fot. Instagram

Edyta Pazura podzieliła się w sieci smutną wiadomością. Ktoś otruł ich psa – malutkiego Simbę. „Dopiero po kilku dniach dotarło do nas, że go już z nami nie ma”.

Edyta Pazura napisała o tym przykrym zdarzeniu na Instagramie. Jak wyjaśniła, pies zjadł trutkę na szczury pozostawioną przez nieodpowiedzialnego mieszkańca. Pisze też, że śmierć pieska jest bardzo przykra dla ich dzieci, które nie rozumieją, co tak naprawdę się stało.

„Dopiero po kilku dniach dotarło do nas, że go już z nami nie ma :( nie wiem co jest gorsze... to że straciliśmy członka rodziny i ratowaliśmy mimo strasznego cierpienia, czy to że ktoś »zabawia się« i rozrzuca trutkę na szczury w Warszawie. Nie życzę największemu wrogowi, aby patrzył na rozpacz swojego dziecka po stracie ukochanego psa i próbował odpowiedzieć na pytanie: »mamo dlaczego? Przecież Simba nic nikomu złego nie zrobił«” – pisze Edyta Pazura.

Internauci pospieszyli ze słowami otuchy. „Brak słów... nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy krzywdzą zwierzęta :( biedny piesek, biedni Wy”. „Współczuję całym sercem. W naszej okolicy też dzieją się takie rzeczy. Aż ciężko sobie wyobrazić, jakim straszny człowiekiem trzeba być, by tak robić”.

Rzeczywiście tego typu sytuacje zawsze są bardzo przykre. Niedawno psa straciła także Aleksandra Kwaśniewska, a jeszcze wcześniej swojego pupila pożegnała Doda.

Zobacz też: Doda zamieszcza wzruszający wpis. Kolejna strata w życiu artystki

RadioZET.pl/SA