Zamknij

Królowa życia bierze ślub. Wiadomo, kim jest jej narzeczony

Judyta Wanicka
04.11.2019 13:58
Królowe życia: Dagmara i Edzia
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” potwierdziła w programie, że Edzia wychodzi za mąż. Tym samym potwierdziły się medialne doniesienia o tym, że Edzia wzięła ślub ze swoim ukochanym Adamem. Czy to oznacza, że prawdziwe są również plotki o ciąży Edyty?

Królowe życia: Edzia wychodzi za mąż. Kim jest jej narzeczony?

Nie milkną plotki, że najlepsza przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej, Edzia z „Królowych życia”, wyszła za mąż i spodziewa się dziecka. Ślub miał się odbyć w październiku w malowniczej Wenecji. Edzia miała tam poślubić swojego ukochanego, niejakiego Adama. Dagmara rzeczywiście niedawno bawiła się w Wenecji. Na jej Instagramie można obejrzeć zdjęcia z tamtego wypadu, jak pływa gondolą. Nic jednak nie zdradzało, że celem podróży był ślub Edzi.

Okazuje się, że doniesienia były prawdziwe. Edzia z „Królowych życia” wzięła ślub ze swoim ukochanym Adamem. W ostatnim odcinku show TTV Dagmara dowiedziała się, że jej przyjaciółka wychodzi za mąż. Program jest emitowany z kilkutygodniowym opóźnieniem, dlatego odcinki ze ślubu zostaną pokazane dopiero za jakiś czas. Uradowana Dagmara wyznała, że wybranek Edzi jest mechanikiem samochodowym.

Cieszę się, że jest z Adasiem, bo od niej bije teraz radość. Adaśka znam kupę lat. Adaśko jest mechanikiem samochodowym. Fajnie Edzię widzieć, że jest zadowolona. Adaśko jest też w ogóle fajny chłopak, towarzyski. Nie ma, że się nadąsa, że ktoś przyjdzie, że ja sobie o 12 w nocy np. przychodzę do nich na herbatę – powiedziała Dagmara w „Królowych życia”.

Edzia z „Królowych życia” jest w ciąży?

Sekretny ślub to nie jedyna sensacja związana z Edzią. Według nieoficjalnych doniesień przyjaciółka Dagmary spodziewa się dziecka. To właśnie przez ciążę Edyta miała na pewien czas zniknąć z programu. W „Królowych życia” przedstawiono to jako rozłam przyjaźni obu bohaterek. Przykuta do wózka Kaźmierska skarżyła się, że jej wierna kompanka zostawiła ją, gdy ta najbardziej potrzebowała jej wsparcia. Królowe nie odzywały się do siebie przez kilka miesięcy. W końcu stęskniona Edyta postanowiła przełamać lody. Dagmara wybaczyła przyjaciółce, lecz nie przyszło jej to łatwo. Ja będę pamiętać zawsze, że Edzia mnie zostawiła, jak wróciłam do domu ze szpitala – żaliła się w programie.

Wszystko wskazuje na to, że w rzeczywistości do żadnego ochłodzenia relacji nie doszło. Prawdopodobnie nieobecność Edzi była spowodowana zmianami w jej życiu osobistym. Jak podaje Pudelek, Edzia jest w ciąży i wczesną wiosną urodzi Adamowi dziecko. Termin ma na marzec – cytuje zaufaną osobę portal.

Niewykluczone, że doniesienia o ciąży Edzi są tak samo prawdziwe jak ślub. Wszystko okaże się zapewne w najbliższym czasie w nowych odcinkach „Królowych życia”.

RadioZET.pl/jw