Zamknij

Królowe życia: Edzia skorzystała z zabiegu wyszczuplającego. Internauci krytykują. "Co ty zrobiłaś"

27.05.2021 11:07
Gwiazda królowych życia skrytykowana za medycynę estetyczną
fot. Shutterstock.com

Edyta, jedna z bohaterek "Królowych życia", pochwaliła się skorzystaniem z zabiegów wyszczuplających. W sieci pojawiły się negatywne komentarze, internauci zarzucili celebrytce, że postawiła na sztuczność i wygląda nienaturalnie.

" Królowe życia" to program niezwykle kontrowersyjny, który jednak na owej kontrowersji zbudował ogromną popularność i stał się niekwestionowanym hitem w ramówce TTV. Format, w którym poznajemy życie i perypetie tytułowych królowych, aspirujących celebrytek cieszy się sympatią widzów, choć wiele osób zarzuca mu promowanie wulgarności, płytkiego podejścia do życia i pogoni za pieniędzmi. Nie zmienia to faktu, że produkcja wylansowała takie postacie jak Dagmara Kaźmierska czy Monika Chwajoł. Paradoksalnie więc bohaterki wchodzą na salony show-biznesu dzięki programowi, wcześniej nie koniecznie będąc "królowymi".

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu jest popularna Edzia, czyli Edyta Nowak, jedna z przyjaciółek Kaźmierskiej. Stara się wykorzystać swoje pięć minut i jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, pozostając w stałym kontakcie z fanami i relacjonując także życie prywatne. Gwiazda "Królowych życia" nie ukrywa, że zabiegi medycyny estetycznej nie są jej obce, pochwaliła się zdjęciem, na którym możemy oglądać ich efekty. Internauci nie szczędzili celebrytce krytyki, ich zdaniem przesadziła i wygląda nienaturalnie.

ZOBACZ TAKŻE: Królowe życia: Monika Chwajoł pozuje nago. Rozgrzała zmysły internautów

Królowe życia: Edzia przesadziła z medycyną estetyczną? Internauci nie szczędzą krytyki

Na profilu Edyty Nowak pojawiło się nowe zdjęcie, w którego opisie celebrytka chwali się zabiegami medycyny estetycznej.

- Po raz kolejny goszczę w salonie w Oleśnicy. Na zabiegach wyszczuplająco-modelujących (Kriolipoliza, Lipoliza iniekcyjna). Już widzę efekty - czytamy.

Efekty dostrzegli także internauci, jednak nie wszyscy byli nimi zachwyceni. W komentarzach pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, Edzi zarzucano przesadę i nienaturalny wygląd.

- Edzia uwielbiam cię, naprawdę! Ale kochana, co ty zrobiłaś ze swoją piękną buźką? Rozumiem, poprawki, ale chyba za dużo troszkę tych poprawek.

- Gdzie jest moja naturalna Edzia?

- Jest Pani fajną babką, ale teraz trochę Pani przesadziła. Sorki, ale za dużo na twarzy sztuczności.

- Oj, Ela, Ela, tak nie naturalnie - czytamy.

Znalazły się jednak osoby, które nadal komplementują urodę Edzi. A jak wam podoba się jej obecny wygląd?