Zamknij

Ekstremalne sceny w "MasterChefie". Magda Gessler wszystko nagrała. "Niebezpiecznie" [WIDEO]

25.06.2021 10:39
MasterChef Polska
fot. Damian KLAMKA/East News

Praca na planie "MasterChefa" to nie tylko przyjemności i dobra zabawa. Magda Gessler pokazała film z miejsca nagrań programu, który internauci uznali za ekstremalny.

"MasterChef" to jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych, jaki możemy zobaczyć w polskiej telewizji. Oparte na brytyjskim formacie show emitowane jest na antenie TVN od 2021 roku i zyskało szerokie grono oddanych fanów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą kulinarne zmagania uczestników, którzy muszą sobie radzić z często bardzo wymagającymi zadaniami. Jest jednak o co walczyć, zwycięzca może cieszyć się nie tylko z tytułu MasterChefa, ale także nagrody w wysokości 100 tysięcy złotych oraz możliwości wydania własnej książki kucharskiej.

Aby jednak cieszyć się ze zwycięstwa, należy przez wiele odcinków zachować wysoki, równy poziom i sprostać wymaganiom jurorów. Anna Starmach, Michael Moran i barwna Magda Gessler uważnie obserwują postępy i potknięcia uczestników i uczestniczek i surowo oceniają przygotowane dania. Nie brakuje jednak przy tym żartów i miłej atmosfery, która udziela się widzom. Wydawać by się mogło, że praca na planie to czysta przyjemność, zwłaszcza jeśli jest się jurorem i nie trzeba się stresować. Gessler pokazała jednak, że czasem ekipie przychodzi pracować w naprawdę ekstremalnych warunkach.

ZOBACZ TAKŻE:  Magda Gessler ma powody do radości. Pochwaliła się wyróżnieniem od Michelin

MasterChef: ekstremalne warunki na planie programu. Magda Gessler pokazała nagranie

Pogoda w ostatnich tygodniach nie rozpieszcza. Ekstremalne upały przeplatają się z groźnymi burzami i wichurami, które poczyniły ogromne straty. Aura dała o sobie znać także podczas prac na planie "MasterChefa". Na profilu Magdy Gessler na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym restauratorka pokazuje, jak silny wiatr i deszcz pojawiły się w Krakowie.

- W czasie nagrywania "MasterChef Polska". A potem tęcza - napisała pod filmem.

Rzeczywiście, pogoda nie rozpieszczała, co potwierdzili w komentarzach internauci. Nie zabrakło jednak zabawnych odniesień nieobliczalnej pogody do barwnego charakteru restauratorki.

- Niebezpiecznie.

- Oby Pani się nic nie stało.

- Ojojoj, jak widze taki sztorm, to myślę sobie o Magdzie rzucającej talerzami ze wściekłości.

- Piękno sił natury żywioł niczym Magda besosy - czytamy.

Rzeczywiście, wiele razy pojawiały się opinie, że Magda Gessler to prawdziwy żywioł.