Zamknij

Elijah Wood został ojcem. Pierwsze dziecko gwiazdora "Władcy Pierścieni"

Maciej Friedrich
20.02.2020 16:30
Elijah Wood został ojcem. Pierwsze dziecko gwiazdora "Władcy Pierścieni"
fot. LFI/Photoshot/REPORTER/ EAST NEWS

Elijah Wood zapisał się w pamięci widzów jako Frodo z "Władcy Pierścieni". Jak informują amerykańskie media, hollywoodzki gwiazdor powitał na świecie pierwsze dziecko. Aktor od dawna marzył o potomku. 

Elijah Wood to amerykański gwiazdor, który największą popularność zawdzięcza roli hobbita Frodo Bagginsa w hitowej ekranizacji "Władcy Pierścieni". Na swoim koncie ma jednak wiele innych, doskonałych kreacji. Mogliśmy oglądać go między innymi w "Sin City: Miasto Grzechu" czy świetnym serialu komediowo-dramatycznym "Wilfred". 

Aktor wielokrotnie opowiadał o swoim marzeniu, jakim jest założenie rodziny i posiadanie potomka. 

W końcu chcę się ożenić i mieć dzieci. Niestety nie wiem, kiedy to się stanie. (...) Chciałbym kiedyś mieć rodzinę. Mam wielu przyjaciół, którzy mają rodziny i nie mogę się doczekać tego okresu w moim życiu - zdradził już w 2011 roku. 

 Jak donoszą amerykańskie media, marzenie gwiazdora spełniło się. Partnerka Elijah, Mette-Marie Kongsved, miała urodzić pierwsze dziecko pary. 

Enrique Iglesias został ojcem. Pokazał zdjęcie dziecka na Instagramie [FOTO]

Elijah Wood został tatą. To pierwsze dziecko gwiazdora "Władcy Pierścieni" 

Elijah Wood zaciekle broni swojej prywatności, nie wiadomo więc dokładnie, kiedy rozpoczął się jego związek z producentką filmową Mette-Marie Kongsved. Jednak w lipcu 2019 fotoreporterzy przyłapali parę i wyszło na jaw, że ukochana aktora jest w ciąży. Według amerykańskich mediów partnerka Wooda urodziła jakiś czas temu, jednak poród trzymany był w tajemnicy. Nie wiadomo także, czy na świat przyszedł chłopiec, czy dziewczynka. 

75-letni Henryk Talar został ojcem. "Idę drogą Karola Strasburgera"

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Władcę Pierścieni"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF