Zamknij

Ellen DeGeneres kończy swój program. Jej miejsce zajmie inna wielka gwiazda

13.05.2021 13:20
Ellen DeGeneres
fot. Rex Features/East News

Ellen DeGeneres kończy swój show po dwudziestu latach emisji. Miejsce hitowego talk show ma zająć format innej wielkiej gwiazdy.

Elen DeGeneres kończy działalność ze swoim programem. Po 20 latach znika hitowy talk-show - "The Ellen DeGeneres Show", którego Ellen jest gospodynią od 2003 roku. Jak się okazuje, od jakiegoś czasu nad programem Ellen wisiały czarne chmury.

Gdy na początku pandemii przeniosła swój program do domu, nie powiedziała o tym swoim pracownikom. Jakby tego było mało, współpracownicy Ellen otrzymali jedynie 60 procent zapłaty. Do tego wszystkiego doszły jeszcze opowieści o piętnowaniu oraz rasistowskich żartach ze strony DeGeneres. Oczywiście wywołana do tablicy Ellen niemal natychmiast wytłumaczyła się.

Zobacz też:  Justin Bieber u Ellen DeGeneres. Zaskoczył ją odpowiedzią na pytanie o dzieci [WIDEO]

Elen Degeners kończy swój program. Miejsce gwiazdy zajmie jej rywalka

"Dowiedziałam się, że wydarzyły się tutaj rzeczy, które nigdy nie powinny się wydarzyć… Traktuję to bardzo poważnie. Bardzo mi przykro z powodu tych, którzy zostali dotknięci. Wiem, że mam przywileje i władzę. Biorę odpowiedzialność za to, co dzieje się w moim programie. W ciągu ostatnich kilku tygodni przeprowadziliśmy wiele rozmów… Wprowadziliśmy niezbędne zmiany" - podkreślała gwiazda. Niektóre z gwiazd nie chciały przyjmować zaproszeń do programu Ellen, inne z kolei skarżyły się na to, w jaki sposób były traktowane.

Jednak sama zainteresowana w rozmowie z Daily Mail powiedziała, że zakończenie show nie ma nic wspólnego z oskarżeniami o mobbing. W tym przypadku Ellen zabrakło kreatywności i pomysłów na kolejne odcinki.

"Kiedy jesteś kreatywną osobą, nieustannie potrzebujesz wyzwań. Jednak jakkolwiek wspaniałe i zabawne, to show nie jest już dla mnie żadnym wyzwaniem" - powiedziała w rozmowie z "Daily Mail". Hitowy talk-show ma skończyć się na początku 2022 roku. Jak podaje portal Page Six, w tym paśmie show Ellen zastąpi program Kelly Clarkson.