Zamknij

Ellen DeGeneres poinformowała, że ma koronawirusa. "Bądźcie zdrowi i bezpieczni"

11.12.2020 08:04
Ellen DeGeneres
fot. Frazer Harrison

Ellen DeGeneres ma koronawirusa. Autorka jednego z najpopularniejszych talk show na świecie poinformowała, że również i ją dopadł COVID-19. Ellen zdradziła w mediach społecznościowych, jak się czuje.

Ellen DeGeneres zaraziła się koronawirusem. Autorka jednego z najpopularniejszych talk show, poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Twitttera, że ma COVID-19. Ellen zdradziła też, jak się czuje.

Zobacz też:  Jennifer Aniston całuje się z Ellen DeGeneres. Nagranie podbija sieć [WIDEO]

Ellen DeGeneres zarażona koronawirusem. Komiczka zdradziła, jak się czuje

"Chciałam was poinformować, że otrzymałam pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Na szczęście czuję się dobrze. Każdy, kto miał ze mną bliski kontakt, został powiadomiony, a ja postępuję zgodnie ze wszystkimi wytycznymi Centrum Kontroli Chorób. Widzimy się po przerwie świątecznej. Proszę, bądźcie zdrowi i bezpieczni" - podkreśliła.

Na razie nie wiadomo, czy koronawirusem zarażona jest też partnerka DeGeneres. Z Portią De Rosii Elen związana jest od 16 lat. Kobiety wzięły ślub dwanaście lat temu.

W mijającym roku Ellen nie miała dobrej passy, w związku z oskarżeniami przez byłych pracowników o mobbing i nadużycia na tle seksualnym. Cała sprawa odbiła się szerokim echem. Mówiło się też, że producenci show rozważają rozwiązanie kontraktu z DeGeneres.

W odcinku po wakacjach komiczka przeprosiła publicznie wszystkich, których spotkały nie przyjemności z jej strony. "Wiem, że wydarzyły się tutaj rzeczy, które wydarzyć się nie powinny. Traktuję to bardzo poważnie i chcę powiedzieć, że jest mi bardzo przykro z powodu osób, które to spotkało" - powiedziała Elen DeGeneres.

RadioZet.pl